FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ..atdheu ...

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 7:31 pm

  SA PO ME MUNGON SHQIPERIA
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 13, 2008 1:52 am

  ME MUNGON SHUM SAJMIR POR CHRYSA NUK PO SHPREHET FARE ESHT BO GREKE LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 2:49 pm

  Kam hikur e vogel nga andej prandaj! por mua sme mungon shqiperia por njerzit qe kam len mbrapa! se shqiperia nuk eshte toka por njerzit dhe mua ato vetem me mungojn!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 7:23 pm

  ku te bie mendja ty moj per atdheun...!!!!lol me mungon shum atedheu
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 12:00 pm

  shi shi ky!vetem qe te me mohoj
  Razz Razz
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 1:48 am

  ATDHEU ESHT I LUMTUR SE SOT CHRYSA MBUSH 18 VJECE.. GEZUAR U BEFSH 100 TE TJERA
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:15 am

  FALEMINDERIT SHUME ATDHEUT!!! EDHE TY ADIII! PO U LODHE ME MU URU O BUR!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 2:34 am

  POR CFAR TE BEJM NGA LARG VETEM PO TE YROJM SE KTE KEMI NE DORE...... TE ISHE AFER DO TE ......????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:29 am

  te...???????????????? me puthje?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 3:06 am

  po mor po .....ate me dhune te tjerat me deshire. lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 9:52 am

  kush te tjer? po presin dhe te tjer ne radh qe ti puth? Exclamation Exclamation Exclamation
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 1:56 am

  po jo moj goc meso shqip..... thashe mbas puthjes cfar vjen...........!!!! vjen deshira per ..........???
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 11:34 am

  nuk di ti me fol shqip edhe ma ven fajn mua! mbas puthjes vjen nje hug! lol!
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga melissa prej Fri Aug 22, 2008 3:33 pm

  Atdheu im je dhe do mbetesh ne zemren time me mungon shume sidomos kurbini vendi ku linda dhe u rrita!Very proud to be Albanian very praud l am from Kurbini!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 4:08 pm

  A se dija qe Kurbini ishte vend! Sajmir dhe ti nga Kurbini je?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:06 am

  sa mire tani u bone 18 vjece po don me u bo atdhetare meso meso se duhet te dish per atdheun se te dashurin tend e ke atdhetare,... lexo ndonje liber per atdheun.... jo vetem per dashuri se ato i din te te gjitha e di un.......lol lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:12 pm

  po po pres ty te me mesosh1
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:05 am

  fol se sinqerisht te ndihmoj se ke nevoje....nuk dua qe ti te harrosh kombin tend
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 5:48 pm

  po he pra na thua na i gje nga istoria shqiptare qe te mesoj!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 24, 2008 10:48 pm

  PO CHRYSA JAM NGA KURBINI LACI
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 3:09 am

  une nuk munde te shkruaj roman tani por te ndihmoj me leksione dhe te them ku te hysh e te lexosh per historin e atdheut tone te dashur
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:24 pm

  e po spo shikoj na i adres ?????????????!!!!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 2:57 am

  po futu ...www.albasoul.com dhe hap faqen ku lexon histori ...aty meri me rralle duke lexuar
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 8:40 am

  jan shume texte te medaja dhe portoj me lexoj lol! i ka fjalet dhe te veshtira!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 2:42 am

  e po mos kerko mo per atedheun se nuk je e interesuar

  Sponsored content

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 1:03 am