FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 18, 2008 5:03 pm

  SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES (nese jeni te dashuruar)
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:22 am

  1) ZEMRAAAAAAA 2) SHPIRTIIIIII 3) RRUSHIIIIIIII 4)ZOGUUUUU 5)SHTRIGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:39 am

  SHTRIGA????????????? KJO NUK ESHTE E SHAR ADIII???
  UN E THERAS...
  my love, honey, sweetie, tzutzuko, baby etj!

  po ti Sajmir?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 2:57 am

  JO MBAS GJITH ATYRE LAVDERIMEVE ESHT SI QERSHIA MBI TORTE.....LOL LOL LOL
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:48 am

  lol! lol!

  po mor po thrite ti te dashuren shtrig dhe te them dhe un se sa shpulla do hash Razz
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed Aug 20, 2008 1:13 pm

  UN I THERRAS XEMLA SPILTI E LEDHATOJ PAK Very Happy
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 4:12 am

  po d.m.th. se e din qfar esht shtrige....???dhe hiqesh se nuk kupton ca fjale
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 10:05 am

  Mer shembull nga Sajmiri!!!!!!!!!!!!!! po mo e di se qar dmth shtrig se kam haru gjith shipen!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:31 am

  shpirti me bo nje msg te lutem zemra....lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 12:01 pm

  eshte icik e veshtir te dergoj shpirti nje msg!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:41 am

  pse zemla...je e zenme sot ske kohe....??? ke drejte... me pershendet shpirti.....lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:24 pm

  jo mo jo por shpirti nuk muind te pershendesi se nuk ka duar! lol
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:37 am

  pse ku i ka duart shpirti i ka dhon me qera...???lol lol/hi zemra
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 6:02 pm

  hahahahaha jo por ja ka dhon njerit falas se nuk kishte duar!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 4:13 am

  po tani pa duar si me therrit zemra
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:48 pm

  nuk e di pyte!!! lol! se me duket i ka hikur dhe zeri! ja dhe njeri tjeter!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 3:20 am

  ok....si te therras e dashur...zemra apo shpirti....???
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 9:02 am

  catwoman lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 3:15 am

  macia zeze
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 10:59 am

  jo mo jo se macet e zesa jan te frikshme dhe te egerta kurse un jam e embel lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 3:06 am

  PO PSE THUA TI SE JE E EMBEL E BUTE PO TE BESOJME POR DUHET ME VERTETUAR KETE...LOL
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:32 am

  lol! po si ta vertetosh! ne qoftese nuk me njef nuk ke se si ta mesosh!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 4:05 am

  ke drejte por te besoj qe je ashtu se dita mire shifet ne mengjez
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 02, 2008 12:56 pm

  nuk kuptoj se qar do te thuash me kete !
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 04, 2008 3:07 am

  d.m.th. qe ti njihesh qe je vajze e mire dhe e zgjuar

  Sponsored content

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed Aug 22, 2018 2:14 am