FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 18, 2008 5:07 pm

  SI MENDONI????????
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:19 am

  SAJMIRO JAN RASTE TE RRALLA ATO ...SE PO TE ISHTE ASHTU SDO KISHTE FARE PROBLEME NE JETE
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:41 am

  po existon gruaja perfekte un jam! tani po kerkoj dhe per burin perfekt qe te bej kalamaj perfekt! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 2:54 am

  ME QENE PERFEKTE TI UN NISEM ME NOT NGA USA DERI NE GREQI DHE TE MAR ME VRAP.... LOL LOL LOL POR KAM FRIK ME ARDHE ME NOT SE ME HA NDONJE EGERSIRE DETI DHE NUK ARRIJ QELLIMIN TIM
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:51 am

  Atehere nuk je buri perfekt! Ah kush mund te jet ai!?
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed Aug 20, 2008 1:11 pm

  PERFEKT DHE MUND TE EKZISTOJE POR VESHTIRE TA GJESH
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 10:52 am

  Pastaj perfekti eshte dicka e ndryshme per cdo njeri se cdo njeri ka nje tip perfekti per nje njeri tjeter!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:16 am

  chrysa esht perfekte kte do ta shohim....kam besim
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 12:10 pm

  jam perfekte per ty por per njeri tjeter sjam! se perfeksia eshte dicka subjective
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:28 am

  oh faleminderit qe je ashtu, se thojn gruaja i zgjat jeten burrit ose ja shkurton...lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:31 pm

  lol! grat jetojn me shume se burat kshu qe burat e kan jeten te shkurtuar! sju do zoti juve! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:24 am

  ne zoti na don shum bile...por juve vjen nje moment dhe te hudhni te gjitha poshte
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 6:17 pm

  lol! se jemi ndoshta me te forta???
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 3:59 am

  hajde dashuri per burrin....????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:59 pm

  por kemi dashuri per burin por ato sdurojn dhe na hikin shpejto1
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 3:09 am

  po e kuptojn qe e kini fallc ...prandaj ikin lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 9:11 am

  jo mo por kan turp te rijn me neve! se jemi nga natyra aq te mira!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 2:58 am

  meqen te mira nuk ju ndahet njeri mo......lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 11:13 am

  por spo na ndan njeri se burat edhe kur tradhetojn nuk e lejn gruan! lol! vetem neve ju lejm
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 2:48 am

  goce meso shqipen nuk thashe me ju ndare por nuk ju ndahet njeri mbrapa na keni kur jeni te mira
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:42 am

  por spo na meson ti shqipen as nuk i shpjeon mir! ve dhe na nje .,?!'";
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 2:33 am

  burri ekziston perfekt se esht i sinqert po gruaja..........pu pu pu pu pu lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 12:04 pm

  e gjete tani qe eksiston buri perfekt! me gjeni nje gur te futem posht qe te mbrohem lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 1:58 am

  po burri gjithmon esht prefekt....por gruaja e prish burrin
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 12:13 pm

  me thua nje bur perfekt dhe pse eshte ai perfekt

  Sponsored content

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed Aug 22, 2018 2:14 am