FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KU ISHIT SOT

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default KU ISHIT SOT

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 18, 2008 5:14 pm

  UN TE PUNA
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 12:01 pm

  Pagova dritat lol! shume interesante!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed Aug 20, 2008 12:55 pm

  ne plazh
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 11:05 am

  ne shpi deri tashti!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Aug 21, 2008 8:38 pm

  duke u lare ne plazh
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 12:33 pm

  lucky you!!!

  Sot po ju pres te festojm ditelindjen time! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 4:01 am

  sot ne pune...dhe mendje diku.....!!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 24, 2008 10:24 pm

  ne plazh
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 4:40 am

  xhiro gjith diten
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 1:09 pm

  para dy oresh u zgjova dhe u futa ne net skisha ku te shkoja! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 3:39 am

  PUNE NETKU MO...??
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 9:20 am

  se icik do dal me shoqe per te shkur per shopping!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 3:42 am

  pune tani ju ne gjum dhe une tu shkruar
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:51 am

  adiii ne gjum eshte tani per te tjeret nuk e di ;) tani mund te zgjohen ose po flejn lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 3:18 am

  ne forum duke shkruar kur flejn te tjeret
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 12:21 pm

  isha ne gjum! tani po shkruaj ne forum dhe mbazdite do dal me shoket!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 30, 2008 3:05 pm

  SHPI PO PRES NJERE....
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 2:18 am

  SOT PASH SPORT DHE PRITA PER NJEREN ....POR SEDHI....NUK E DI
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 12:27 pm

  O Sajmir kujdes se ke te fejuaren!

  Sot sa u szgjova u futa ne forum dhe ne hi5! pastaj se di se qar do bej!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 4:20 am

  GJUM PUSHIM DOLA PAK JO SHUM
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 02, 2008 1:28 pm

  ne shpi isha! pastaj do dal te blej nje dhurat per nje shoqe qe kishte festen
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 04, 2008 3:20 am

  mos harro per neve ..lol lol lolpune shpi do dal me vone
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 04, 2008 10:22 am

  skishit fest ju kshu qe....

  ne shpi isha! mbazdite kam 2 ore fisik!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 05, 2008 2:23 am

  FESTE KISHIM TE HENEN JO DJE...PUNE CHAT TU BO ROJE..LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 05, 2008 2:13 pm

  sot u zgjova von dhe u futa ne forum! tani po flas dhe ne msn me shoket! pastaj kam 3 ore matematik

  Sponsored content

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 8:37 am