FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KU ISHIT SOT

  Share
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 06, 2008 2:45 am

  SOT U COVA HERET KAPA CHRYSAN DUKE FOLUR ME TRE VETA...
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 06, 2008 1:08 pm

  njeri nga ato ishe ti! lol!

  sot u ngrita shpejto po thuajse! pastaj u futra ne msn, e-mail dhe ne forum! mbasdite do dal me shoqet dhe pastaj do flej lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 4:23 am

  SOT U COVA HERET DHE GJETA SHOQEN TIME DUKE ME PRITUR ME FOLUR ME MUA...ISHTE E MIRE NUK MA PRISHI GJUMIN POR PRITI DERI SA U NGRITA VETE
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 07, 2008 2:27 pm

  lol! sa shoqe te mire qe paske!! Razz

  un u zgjova nga ora 11 30 dhe u futa ne interent! pastaj do lexoj icik dhe mbasdite do dal!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 6:29 pm

  PO TA DISH SE ESHTE E MIRE SE EDHE SOT ME PRITI E SHKRETA ...GJUM PO I VINTE DHE DUROJ.... SE MAMIN E BABIN I KISHTE VURE NE GJUME
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Sep 08, 2008 1:02 pm

  lol!

  sot ne mengjes ne shpi se sdilet me kte vap! mbasdite kam 4 ore mesim matematik dhe fisik!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 09, 2008 3:27 am

  SA U COVA FOLA ME SHOQEN PASTAJ NE PUNE TANI PO SHKRUAJ PASTAJ DO DAL PASTAJ GJUM DHE JU DO COHENI
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 09, 2008 11:00 am

  ne u cuam! tani po ri duke replikuar pastaj do dal per shopping!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Wed Sep 10, 2008 2:15 am

  i bleve fletoret...??? pune chat do dale
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 10, 2008 1:47 pm

  i bleva mos u be merak!

  se icik kam mesim dhe duhet me dal! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 11, 2008 3:02 am

  pune tani prane goces
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 11, 2008 3:54 pm

  isha ne shkoll dhe pastaj bera nje xhiro!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 12, 2008 3:10 am

  pune kjo zdoli ne mengjez...keq
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 12, 2008 8:31 pm

  shkoll pastaj shpi, pastaj kurse dhe tani do dal me shoqet
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 13, 2008 4:03 am

  PUNE KOMP. DO DAL..PO BIE SHI
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 13, 2008 11:11 am

  nuk isha me nje vend! por se icik do dal per te bler nje dhurat per nje shoqe qe ka ditelindjen sot! dhe mbasdite do shkoj tek party saj!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 14, 2008 3:28 am

  ne msn..ne brooklyn tani po shkruaj pastaj gjume
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 14, 2008 2:04 pm

  po lexoja, msn dhe mbasdite se di se qar do bej!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 16, 2008 2:43 am

  pune forum do dal e pastaj do flej se ju vjen koha juve me u zgjuar
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 5:34 pm

  ne shkoll, shpi dhe pastaj kurse!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 3:59 am

  pune pc do te dale
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 4:00 am

  pune pc do te dale
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 2:15 pm

  shkoll, xhiro, shpi dhe pastaj do dal!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 2:55 am

  PUNE..PO I PERGJIGJEM GOCES..NE OREN 9 DO DAL...E PREMTE SOT Amour02
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 24, 2008 1:24 pm

  shkoll, shpi, forum, pastaj kurs

  Sponsored content

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 8:35 am