FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  PER NJE MOMENT

  Share
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 04, 2008 10:18 am

  per nje moment te besova lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 05, 2008 2:26 am

  PER NJE MOMENT TE PASHE NE ENDERR... FILOVE ME....???
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 05, 2008 2:02 pm

  per nje moment thash sikur ishte e shtun!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 06, 2008 2:46 am

  PER NJE MOMENT ME SHKOJ MENDJA MOS ME HYRE NE CHAT
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 06, 2008 1:06 pm

  per nje moment po mendoja qe adiii sdo me u fut me ktu
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 4:26 am

  PER NJE MOMENT KE TE DREJTE.....POR SME RRIHET SA TE JESH TI
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 07, 2008 2:22 pm

  per nje moment u bera merak
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 6:32 pm

  PER NJE MOMENT MENDOVA TE DASHUREN ...POR PASTAJ U KUJTOVA SE ISHTE VETEM SHOQE..LOL LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Sep 08, 2008 1:00 pm

  dhe e mendove si shoqe?

  per nje moment mbarova mesimet!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 09, 2008 3:31 am

  NGA ZORI...LOL PER NJE MOMENT MENDOVA QE TI BOJ NJE SUPRAJZE ..POR PATA FRIKE..LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 09, 2008 10:58 am

  per nje moment pash nje UFO bom lol! alien
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga adiii prej Wed Sep 10, 2008 2:16 am

  per nje moment po njoftoj televizionet qe tju marin ne intervist e tna tregosh per ufot
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 10, 2008 1:46 pm

  MDR71

  per nje moment me moren interview dhe dash dhe autograph lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 11, 2008 3:03 am

  per nje moment mendova se do me puthje shume
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 11, 2008 3:52 pm

  per nje moment qesha me pergjigjen e adiit! MDR951
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 12, 2008 3:12 am

  per nje moment erdhe naten dhe hyre ne krevatin tim ....fillove tme perkedhelie.....po kishte qene perdia dritares qe ishte hapur....sa keq qe sishe tiiiiiiiii..lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 12, 2008 8:30 pm

  per nje moment se kuptova por pastaj e lexova prap lol2
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 13, 2008 4:04 am

  PER NJE MOMENT TU BO QEFI POR PE QE ISHTE ENDER DHE U MERZITE
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 13, 2008 11:10 am

  per nje moment u genjeve nga mendja jote!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 14, 2008 3:29 am

  per nje moment duhet me ndenjur urte se merziten te tjeret...lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 14, 2008 2:03 pm

  per nje moment te them bravo! Razz
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 16, 2008 2:44 am

  per nje moment mendova realitetin se chrysa eshte goce e bukur
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 5:33 pm

  ua tani me the dhe te shemtuar Sad lol2

  per nje moment piva icik uj!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 4:01 am

  per nje moment Faim21 por ...??
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 2:15 pm

  por??
  per nje moment hapa pc!

  Sponsored content

  default Re: PER NJE MOMENT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 9:17 am