FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Share
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 04, 2008 10:15 am

  Ti vetem me ardh meqeftas di!

  Po mendoj qe jam shume per gjum!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 05, 2008 2:28 am

  PO MENDOJ ISHALLA E ZE GJUMI KTE GOCEN QE TI SHKOJ PRANE... LOL LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 05, 2008 2:00 pm

  por mendoj qe adiii seshte fare romantik!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 06, 2008 2:49 am

  E DI SE TI PO ME BON ...POR ROMANTIK JAM POR SHKRUAJ SHPEJT SE SKAM KOH
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 06, 2008 1:03 pm

  por mendoj se sa vap eshte ketej!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 4:28 am

  PO MENDOJ QE SESHTE E VERTET ATO QE FOLEM SOT
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 07, 2008 2:20 pm

  po mendoj qe erdhi koha me nejt vetem shok lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 6:35 pm

  PO MENDOJ....(PSE AQ SHUM DASHURI KAM BO ME KTE SHOQEN SA THOT KJO RRIM TANI VETEM SHOKE...LOLOLOLOLOL)
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Sep 08, 2008 12:58 pm

  Razz:P:P:P

  por mendoja qe ky adiii i mere gjitha fjalet very seriously!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 09, 2008 4:16 am

  PO MENDOJA SIKUR TE FLEJ JE GJUM PA ENDRA..LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 09, 2008 10:56 am

  por mendoja qe kur do dicka shume realizohet! prandaj mund te flesh pa endra lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga adiii prej Wed Sep 10, 2008 2:18 am

  po mendoja se kjo goca ka fillu me u pergjigjur bukur
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 10, 2008 1:43 pm

  por mendoja qe se thash mire fjalin lart adiiit lol!

  ti the qe do doje te fleje pa endra dhe un the thash qe mund ta realizosh! jo gje tjeter! mos ki shpresa!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 11, 2008 3:07 am

  e poshter pse korigjon ato qe thua..per nje moment mendova se me erdhi kjo goca dhe me tha jemi shokeeeee..por ska gjo sikur te bojme sex bashke...lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 11, 2008 3:51 pm

  lol! korigjova se ashtu ishte e verteta!

  Po mendoja qe skam lexuar as i cik per fisiken!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 12, 2008 3:15 am

  po mendoja ta kap kte gocen ta coj ne shpi ta.... nese smundem harrova se shoqes nuk i bohet gjo vetem e qerasim..keq..shum keq
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 12, 2008 8:29 pm

  lol2

  po mendoja qe jam ber vone dhe duhet te dal por hajde se do pergjigjem dhe tek temat qe kan ngel!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 13, 2008 4:06 am

  PO MENDOJA SIKUR TA KISHA PRANE KTE GOCEN.....DO ISHTE NJE BUKURI E RRALLE
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 13, 2008 11:05 am

  por mendoja qe duhet te mar ne telefon nje shoqe qe ka ditlindje!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 14, 2008 3:31 am

  po mendoja qe te boj disa dite pushim
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 14, 2008 2:03 pm

  po mendoja qe adiii eshte lodh me replikuar!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 16, 2008 2:47 am

  PO MENDOJA SE CHRYSA FOLI GABIM TANI SE UNE NUK JAM LODHUR POR DJE SKISHA KOHE ME REPLIKUAR
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 5:31 pm

  por mendoja qe ndrove mendim me hike prandaj u ktheve!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 4:04 am

  po mendoja qe ke nje telepati te tmershme....ke te drejte
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 2:12 pm

  por mendoja qe me mire do isha ne qoftese behesha psikolog lol2 pse ndrove mendje? nuk durove pa ne?

  Sponsored content

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 8:47 am