FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Share
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 23, 2008 12:42 pm

  por mendoja qe po mendon budalliqe qe sdo ndodhin kurrrrrrrrrrrrrr
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 25, 2008 2:47 am

  PO MENDOJA SIKUR TE KEM NJE NATE KETU
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 25, 2008 2:42 pm

  por mendoja qe kam 4 dite pushim!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga adiii prej Sat Nov 01, 2008 3:31 am

  PO MENDOJA SIKUR TE ISHA I VOGEL VETEM PER SONTE MEQE SE ESHTE DITA E HALLOWEEN
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Nov 02, 2008 2:05 pm

  po mendoja qe je i vogel ne mendja kshu qe mos u merzit shume! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga adiii prej Mon Nov 03, 2008 3:01 am

  PO MENDOJA QE GABOHESH SHUME QE SHPREHESH PER NJE SHOK TE DASHUR
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Nov 04, 2008 3:29 pm

  po mendoja te kerkoja falje por pastaj thash qe su merzite! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga adiii prej Sat Nov 22, 2008 4:36 am

  PO MENDOJA SI NUK ME DERGOVE NJE MESAZH
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Dec 15, 2008 10:36 am

  Po mendoja se qar mesazhi do ky lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga adiii prej Wed Dec 17, 2008 3:27 am

  po mendoja se kjo flen gjum dhe une shkruaj ketu lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Dec 17, 2008 11:22 am

  po mendoja se ky flen gjum dhe une shkruaj ketu lol!

  Sponsored content

  default Re: CFARE PO MENDONI NE KETO MOMENTE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed Mar 20, 2019 10:14 am