FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ...RINIA...

  Share
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 08, 2008 9:54 am

  He pra adiii leviz mos na ri ne nje vend lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 09, 2008 2:31 am

  po leviz mjaft, po shkoj ne pune po boj xhiro po flej pak,,, cfar do mo ti lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 09, 2008 11:23 am

  lol!

  rini dhe bukuri! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Fri Oct 10, 2008 4:28 am

  qeshu rini mos harro me bo dashni lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Oct 10, 2008 9:16 am

  o adii por mendjen vetem ne dashni e ke o bur! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 1:51 am

  .....po cfar te themi ....e kemi pak qef se tani kemi dhe moshe per ate pune Smiley-IPB-194
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 11, 2008 9:41 am

  e po pse nuk ben atehere? dhe rin pa ber dashni? seshte e drejt!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 12, 2008 3:40 am

  sa keshilluese e mire je mi goceeeeee ose(provokatore) lol! lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Oct 13, 2008 10:32 am

  lol! jo mo jo sjam provokatore
  por te keshilloj se nuk eshte mire pper ty qe je qun i ri te rish pa dashni! Exclamation
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 1:48 am

  shi shi shi dreqi...sa e mire eshte me keto keshillat (hajde pra te bojme) lol! lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 14, 2008 10:56 am

  o i poshter! pse o me mua o ska?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 15, 2008 1:49 am

  po pra me ty e kam kap lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 15, 2008 11:18 am

  po jo mo se ka femra me te mira se mua atje! dhe nuk gjuajn jan te urta!lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 18, 2008 5:47 pm

  rinia eshte e bukur dhe nje here vjen thojne keta te medhejte....prandaj duhet shfrytezuar ..dhe shoqeruar me dashuri lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 21, 2008 12:42 pm

  lol! lol! lol! I poshter spergjigjesh por ndrushon biseden! por ska gje! Razz
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 23, 2008 1:36 am

  por dihet se kur nuk te pelqen muhabeti duhet me nderruar...lol bounce
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 23, 2008 12:22 pm

  dakort!!!!!!!!

  rinia dhe shoqeria jan shum te forta!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 25, 2008 2:03 am

  por dobesohen shume shpejte po spaten dashuri ne mes lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 25, 2008 1:50 pm

  jo shoqeria sidomos dobesohet kur ka dashuri ne mes..se pastaj ska kohe per shoket
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sat Nov 01, 2008 2:40 am

  jo kur hyn dashuria sikur trashen gjerat pastaj lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Nov 02, 2008 1:27 pm

  por trashen per me keq!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Mon Nov 03, 2008 2:34 am

  RINIA SI GJITHMON E BUKUR E FUQISHME, ENERGJIKE KUR KAN FEMRAT PRANE lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Nov 04, 2008 3:02 pm

  rinia di te roj dhe te harxhoj! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sat Nov 22, 2008 4:16 am

  rinia eshte shume e bukur sikur te mos ishte puna lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Dec 15, 2008 10:24 am

  Rinia banon atje ku e duan! santa

  Sponsored content

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:37 am