FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ...RINIA...

  Share
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 2:39 am

  me te thon te drejten kam qef mu fut posht fustanit te gruas...lol lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 10:41 am

  Jam e sigurt per kte lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 2:22 am

  po e din ti qe e boj une ate pune....lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:16 am

  ste kam par me e bo por kaq her qe e ke then duhet ta besh lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 2:11 am

  po mor po me nxorret nomin ne forum se i dua me fustan....lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 11:20 am

  lol! vet ja nxore vetes se ti po shkruan gjith ato here! dhe Sajmiri me tha qe do tja bej qefin ty dhe do te gjej nje grua qe i belqen ti grisin fustanin!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 30, 2008 2:40 pm

  A SIKUR RINIA TA DINTE SE PLEQERIA TE MUNDTE
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 1:36 am

  e kush i ka kekuar grua sajmirit....??? jo mi lal un po pres se cbohet ketej se po qe ashtu...........lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 11:54 am

  pse nuk shkon tek po ashtu....?????????????jo per gjo poor mos te presesh kot
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 3:16 am

  rinia eshte e fuqishme i kupton gjerat mire..dhe pergjifjet shpejte pa mbaruar fjalen...lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 02, 2008 12:45 pm

  lol!

  Rinia mbahet mend per jet prandaj duhet me e kaluar mire! dhe jo te martohesh lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 04, 2008 2:34 am

  qeshu rini ...gezohu riniiiiiiiiiiiii ngelshit gjithmon riniiiiiiii.... cfar ju duhet martesa o rini e dashur...po nuk e dini se martesa te lidh kembet dhe te pret buzeqeshjen....o riniiiiiii jo per noj gjo po duhet me bo kalamaj me i rrite me i cuar ne shkolle..... prandaj duhet me ndjtur beqare o rini....lol .lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 04, 2008 9:01 am

  Po vjenke tek fjalet e mija adiii! qe duhet mos tu martu shpejt para se te gezosh rinin!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 05, 2008 1:36 am

  qeshu riniiiii......se chrysa ka te drejte ajo po spat te dashurin afer nuk e quan....lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 05, 2008 1:03 pm

  qar nuk quaj???????????
  rinia duhet me u gezuar ne cdo rast se vetem nje e kemi!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 06, 2008 1:53 am

  nuk quan te dashur...!!.....rinia zduhet te meret vetem me pune por edhe me dashuri
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 06, 2008 12:30 pm

  dakort! por dashuri pa martes!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 3:23 am

  mir mo lal ashtu te bohet...dashuri pa martese....stil grek...lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 07, 2008 1:55 pm

  stil europiane! lol! pastaj gjith andej dhe ne europe edhe ne amerik kshu eshe!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 5:43 pm

  rinia...qeshu rini por mos rrini pa dashni...se me mbrapa do vije nje pleqeri qe nuk mendohet...lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Sep 08, 2008 12:36 pm

  Razz Razz
  por pleqeria venohet akoma! kemi vite perpara
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 09, 2008 2:41 am

  rinia eshte e mrekullushme sidomos kur ke me ke kaluar
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 09, 2008 10:10 am

  rinia kalohet me shoqerin me bukur!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Wed Sep 10, 2008 2:48 am

  RINIA.....ME DASHURI TE BUKUREEEEEEEEE
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 10, 2008 1:01 pm

  Rinia e adiiit kalohet vetem me dashuri!!! rinia ime vetem me shoqeri! po juve te tjereve?

  MDR561

  Sponsored content

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:37 am