FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ...RINIA...

  Share
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 11, 2008 2:24 am

  pse per kur e don dashnin kur te plakesh....???
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 11, 2008 3:24 pm

  ke ngel tek dashnia o bur! por kur te dua dashni do shkoj e do gjej nje bur ne rug e do ti them a do te bejm dashni edhe ai do thot ok! MDR951
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 12, 2008 2:18 am

  kush te len ty me bo si mbas qefit moj......lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 12, 2008 7:55 pm

  pse kush do me ndaloj confused confused
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 13, 2008 3:10 am

  unaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....!!!!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 13, 2008 10:00 am

  por ske se si tme ndallosh se jemi larg cyclops
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 14, 2008 2:49 am

  nuk te ndaloj .........!!por vazhdoni...lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 14, 2008 1:22 pm

  por do vazhdoja por sjam grua e nje nate lol2
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 16, 2008 2:07 am

  rinia eshte e mrekullushme nje her vjen dhe kur iken nuk kthehet mo..lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 5:10 pm

  nuk te vjen rinia por lindesh ne rini dhe pastaj kujtohet me hik se shume e ke lodhur lol2
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 3:20 am

  perfect10
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 1:21 pm

  thx per 10at se i meritoja lol! thash nje mencuri shume te madhe lol2
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 1:55 am

  rinia te kaloj me Smiley-IPB-95 dhe Sexe31 lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 20, 2008 5:55 pm

  rinia kalohet me Mouah KEYBOARD_gif JouerAuBillard JouerDansSonBain02 Puterguy1 gifs-varie-various-2 Goal FumeursAmoureux Danseurs
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 21, 2008 8:00 am

  QESHU RINI ME DASHURI NUK QENKE KEQ RINI
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 24, 2008 1:10 pm

  ne jet duhet te kalosh sa me mire behet se nuk i dihet se sa do rosh!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 25, 2008 1:34 am

  perfect10 perfect10 perfect10 2975_gif sa goce e mire qe je bo.....! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:05 am

  por un gjihmon kte mendim kisha por ti nuk i kupton qar te bej un! Cool Cool
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 26, 2008 3:08 am

  rinia mbetet rini me chrysan ne krye lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 27, 2008 12:01 pm

  Razz jo mo se nuk mbetet rinia hiken shpejto1
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 28, 2008 2:52 am

  rinia eshte e papershkruar e pa fund cheers
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 28, 2008 8:04 pm

  rini e dashuri lol! bera dhe rim Razz
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 2:38 am

  rinia eshte shume e bukur kur rrin kot por kur punojne ehhhhhhhh lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Oct 05, 2008 3:20 pm

  rinia duhet ti ket te gjitha! dhe gezim dhe merzitje! dhe pun dhe pushim se po ashtu eshte boring!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 08, 2008 2:01 am

  ehhh rini ..rini duhet me leviz moj rini lol! lol! truck

  Sponsored content

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 1:19 am