FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  A PO PUNONONI

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default A PO PUNONONI

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Apr 19, 2008 6:25 pm

  OSE PUNO TE KESH ,OSE ZHDUKU TE MOS JESH
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 6:45 pm

  Jo! Jam ne shkoll dhe skam kohe por nga viti tjeter dua te futem ne pun !!!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga adiii prej Sat Jul 05, 2008 7:46 pm

  po po punojm qe te kesh
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 7:29 pm

  PO DHE SHUME
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 13, 2008 1:53 am

  SHUM SA VDIQEM PER PAK..........?
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 2:48 pm

  mos punoni aq shume! jeta eshte e vogel! duhet me e gezuar icik jo vetem pun!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 7:27 pm

  te shohim kur te dalesh ti ne pune.....
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 11:56 am

  deri sa te krijoj famile skam per qar te ankohem so do punoj per vete dhe ju kshu duhet te beni!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 17, 2008 7:11 pm

  PO SA MESUESE E MIRE JE MI GOC... PO NEVE SNA KA BO LOPA... KEMI EDHE NE DETYRIME PER PRINDERIT
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 11:58 am

  Po mire po a punojn prinderit? atehere kan lek ato!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 1:56 am

  PO PUNOJN POR NE EMIGRIM BASHKIMI BON FUQIN... KA ME SHUM MANI.. U BEFSH EDHE NJEQIND POR NDERRO MEND, BOHU ME GJENTILMENE
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:12 am

  me shave tani Sad Sad Sad
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 2:37 am

  MOS QAJ ZOGU....MOS QAJ...ME RAFTE PIKA BONA GOCEN ME QAJT PER DATELINDJE.....!!!!!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:27 am

  po me bere je shume i keq dhe un te dhash nje kiss! te me bij gur ne koke skam per te dhen me Sad Sad Sad
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 3:09 am

  po prep po qan ....mos se na merzite.....!!!!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 9:47 am

  Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

  JE SHUM I KEQ
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 1:58 am

  me le pa gjum moj cfar te bera moj.... me trego se te kerkoj falje vetem ti mos qaje.............!!!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 11:32 am

  Hajde se po te fal se jam zemer mire jo per gje!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:12 am

  eh shyqyr qe me fale... jo per noj gjo po mos te shkoje duke qare ne feste... lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:09 pm

  prandaj te fala LOL
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:07 am

  jo sot po rrim pushim...se kalum mire se erdhen disa me vrulll dhe na ngacmuan pak dhe iken me vrap
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 30, 2008 2:33 pm

  KAM PAS PUSHIM CA DIT
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 1:39 am

  po biles shum por kam 3 dit pushim

  Sponsored content

  default Re: A PO PUNONONI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:46 am