FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KURBIN NJE I VDEKUR E 6 TE PLAGOSUR NE NJE AKSIDENT RRUGOR

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default KURBIN NJE I VDEKUR E 6 TE PLAGOSUR NE NJE AKSIDENT RRUGOR

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 18, 2008 6:38 pm

  KURBIN- Njė i vdekur dhe gjashtė tė plagosur. Eshtė ky bilanci tragjik i aksidentit qė ka ndodhur mbrėmė rreth orės 20:00 nė rrugėn nacionale Mamurras – Laē. Si pasojė e pėrlasjes sė njė mjeti tip Benz me targa tė huaja qė drejtohej nga ana e Asllan Zirit 22 vjeē dhe njė tjetėr Benzi me targa LA 73 60 A qė drejtohej nga Gjovalin Boēi, ka mbetur i vdekur 17 vjecari Izmir Hoxha. Nė aksident janė plagosur rėndė 6 persona. Polcia e Kurbinit bėri tė ditur se nė makinėn me targa tė huaha udhėtonin tre persona Asllan Ziri, 22 vjeē, Edmond Shima 20 vjeē dhe Izmir Hoxha 17 vjeē, Ndėrsa nė mjetin tjetėr me targa tė Laēit qė drejtohej nga Gjovalin Boēi, udhėtonte bashkėshortja e tij dhe dy vajzat e mitura, tė cilėt janė nė gjendje kritike pėr jetėn. Tė plagosurit janė shtruar nė spitalin Ushtarak nė Tirane.

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 8:58 pm