FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  LIBRI I DITELINDJEVE

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default LIBRI I DITELINDJEVE

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 19, 2008 1:51 am

  PO E FILLOJM ME CHRYSEN CHRYSA U BEFSH 10000000000000000 VJECEEEEEEEE SUKSESESE NE JETE KUDO SI TE SHKOSH DHE MIR SE ERDHE NE BOTEN E TE RRITURVE EDHE NJEHERE CHRYSA U BEFSH 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000


  Edituar pėr herė tė fundit nga Sajmiri nė Fri Aug 22, 2008 7:08 pm, edituar 1 herė gjithsej
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: LIBRI I DITELINDJEVE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:03 am  FALEMINDERI SAJMIRE!!!JAM SHUM E GEZUAR SE ME NE FUND U BERA 18 VJEC!!! lol! lol!

   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 8:32 am