FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Shqipėri-Lihtenshtejn me rezultatin 2-0

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Shqipėri-Lihtenshtejn me rezultatin 2-0

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Aug 21, 2008 1:25 am

  Ka pėrfunduar ndeshja Shqipėri-Lihtenshtejn, nė stadiumin “Qemal Stafa nė Tiranė, ndeshje kjo e nisur nė orėn 20 e 45 tė mbrėmjes sė sotme. Kjo ėshtė ndeshja e dytė e luajtur nėn drejtimin e tranjerit Ari Han. Shqipėia ka mundur tė mposhtė skuadrėn mike me rezultatin 2 me 0 pėr kombėtaren tonė, nje rezultat ky qė i ka kėnaqur tė gjithė sportėdashėsit e kombėtares. Golat pėr Shqipėrinė janė shėnuar nga Hyka dhe Kappllani, rė cilėt kanė sjell nė fushė rezultatin e munguaer prej kohėsh.

   Ora ėshtė Wed Mar 20, 2019 10:49 am