FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  A JU MERR MALLI PER VENDIN TUAJ

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default A JU MERR MALLI PER VENDIN TUAJ

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri Aug 22, 2008 6:32 pm

  MUA ME MUNGON SHUME SEPSE ATY KAM DHE SHOQERIN TIME

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: A JU MERR MALLI PER VENDIN TUAJ

  Mesazh nga melissa prej Fri Aug 22, 2008 10:57 pm

  shumeee ska si vendi yt kudo qe te shkosh sa do mire te jesh gjithmon do e kthesh koken pas se te mungon dicka te mungon shoqeria familja vendlindja gjithmone te mungojne e mbetesh vetem me kujtimet feminore dhe me shpresen qe do te kthehesh nje dite....
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A JU MERR MALLI PER VENDIN TUAJ

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:52 am

  me mungon shum sidomos lagjia ime ku jam ritur

  Sponsored content

  default Re: A JU MERR MALLI PER VENDIN TUAJ

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed Aug 22, 2018 2:14 am