FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  BARCALETA PER BJONDET

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default BARCALETA PER BJONDET

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Apr 20, 2008 2:26 pm

  SI E MBYT NJE BJONDINE NJE ZOG?AJO E HEDH THJESHT NGA BALLKONI Very Happy


  Edituar pėr herė tė fundit nga Sajmiri nė Fri May 30, 2008 7:47 pm, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: BARCALETA PER BJONDET

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Apr 20, 2008 3:31 pm

  NJE BJONDE SHKON TE VIZITOHET TE MJEKU.DOKTORI ITHOT TE ēVISHET DHE VETE AI SE ME QA MERREJ NE DHOMET E VET TE AMISTRIMIT.PAS PAK NDEGJON BJONDEN QE ITHERET :HEJ DOKTOR UN U ēVESHA PO TI.
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: BARCALETA PER BJONDET

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed May 28, 2008 10:38 pm

  Pse bjondina kur del en treg ulet edhe nga posht i sheh qmimet ?
  Sepse kergon qmime te ulta
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Tiranė - Paris

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Jun 19, 2008 7:41 pm

  Njė bjonde qė merr nė telefon njė agjensi udhėtimesh...
  -Mė falni, kisha njė pyetje...
  -Po urdhėroni!
  -Desha tė dija,se sa zgjat njė udhėtim Tiranė-Paris?
  -Dy minuta ju lutem, – i thotė recepsionistja.
  -Faleminderit shumė – ia kthen bjondia, dhe mbyll telefonin.

  Peshkimi

  Dy shokė dilnin pėr peshk bashkė por ēuditėrisht njėrit vetėm i ecte, tjetri nuk kapte fare peshq. E pyet fatkeqi shokun:
  -Si ka mundėsi qė ti kap kaq shumė peshq more burrė?!
  -Po ja, unė jam beqar dhe kam njė dashnore. Sa herė kur shkoj pėr peshk i pėrkėdhel asaj prapanicėn dhe kjo mė sjell shanc.
  -Po edhe unė jam i martuar dhe kam gruan.
  -Provoje, pse jo.
  Tė nesėrmen pasi rregullohet shkon burri te gruaja e cila ishte duke fjetur pėrmbys. Ai i ledhaton prapanicėn ndėrsa ajo pėrgjumėsh i thotė: “...shpirt, po del pėr peshk?”
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Pse bjondet marrin gjithmonė makina kabriolet?

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Jul 13, 2008 4:38 pm

  Pse bjondet marrin gjithmonė makina kabriolet?
  -Sepse ka mė shumė hapėsirė pėr tė shtrirė kėmbėt.
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: BARCALETA PER BJONDET

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Jul 22, 2008 9:39 pm

  Tiranė - Paris


  Njė bjonde qė merr nė telefon njė agjensi udhėtimesh...
  -Mė falni, kisha njė pyetje...
  -Po urdhėroni!
  -Desha tė dija,se sa zgjat njė udhėtim Tiranė-Paris?
  -Dy minuta ju lutem, – i thotė recepsionistja.
  -Faleminderit shumė – ia kthen bjondia, dhe mbyll telefonin.
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: BARCALETA PER BJONDET

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Jul 22, 2008 9:40 pm

  Bjondet

  Pse njė bjonde nuk flet kur bėn seks?
  -Sepse mamaja, e ka mėsuar qė tė vogėl qė tė mos u flasė tė panjohurve...

  -Ēfarė bėn njė bjonde sapo ēohet nga gjumi nė mėngjes?
  -Shkon nė shtėpinė e saj...
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: BARCALETA PER BJONDET

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 05, 2008 6:08 pm

  Ishin 1 bjonde qe kishte haru qelsat mbrenda ne makin por xhami ishte icik hapur kshu qe mundeshte me nje shkop te hapte deren e makines, kshu qe shkovi ne nje magazin dhe kerkonte nje astar qe ta hapte makinen! Kur mesovi njeriu qe punonte atje pse e kerkonte bjondja u cudit nga zgjuarsia e saj. Mbas 5 minutash ai njeriu kishte nje visitor ne magazin qe smund te mbante te qeshuren. kshu qe nga kurioziteti e pyti pse po qeshte.
  Dhe visitori i tha...se pash nje bjonde qe po mundoheshte te hapte deren e makines me nje astar..
  dhe njeriu i magazines i tha e di un ja dhash astarin po pse qesh? aj ishte zgjuarsi e madhe..

  Dhe visitori i tha...
  e po ate qe nuk di ti eshte qe mbrenda makines eshte ne bjonde tjeter qe i thot ta qoj astar me majtas ose me djathtas lol!
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: BARCALETA PER BJONDET

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 10, 2008 2:59 am

  pse biondina kur lahet ik me vrap
  sepse perdor shampo wash&go (i cik reklame)
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: BARCALETA PER BJONDET

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 10, 2008 2:59 am

  Vendosen dy bjonde te shkonin ne teater. Shkojne per te blere biletat hyrese dhe shitesja ke dera i pyet: Per Hamletin???
  Bjondet: Jo, jo, per ne te dyja
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: BARCALETA PER BJONDET

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 10, 2008 2:59 am

  Bisedojne dy bjonde per rastin qe nje nate me pare kishin ikur dritat.
  I thote e para: Imagjino, dy ore kam ngelur ne ashensor..
  E dyta: S'eshte gje ajo... une isha ne nje shopping centre dhe kam ndenjur dy ore ne shkallet levizese sepse iken dritat.
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: BARCALETA PER BJONDET

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 10, 2008 3:00 am

  Hyp bjondja ne autobus dhe i thote nje plakut. Do ngriteshe qe te ulet nje femer shtatzene? E sheh plaku e sheh... nga koka tek kembet dhe i thote: Me sa shoh une ti s'je shtatzene?
  Jam jam - tha bjondja - qe 20 minuta qe jam shtatzene..

  Sponsored content

  default Re: BARCALETA PER BJONDET

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon Oct 15, 2018 8:04 pm