FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  PREZANTIMET E VAJZAVE

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default PREZANTIMET E VAJZAVE

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri Aug 22, 2008 7:07 pm

  PREZANTOHUNI KUR TE JENI RREGJISTRUAR JA KALOFSHI SA ME MIRE KETU
  stela
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: PREZANTIMET E VAJZAVE

  Mesazh nga stela prej Sun Sep 28, 2008 12:24 am

  Pershendetje. Une jam Stela. Mire se ju gjej te gjitheve. Shpresoj tja kalojme te gjthe se bashku sa me mire ne familjen e KURBINI_FORUM. ZOTI JU BEKOFTE TE GJITHEVE
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PREZANTIMET E VAJZAVE

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 3:30 am

  mirse erdhe stela , te merni pjese ne replikat tona dhe tja kaloni sa me mire dhe ne harmoni me shoket dhe shoqet e forumit bravo

  Sponsored content

  default Re: PREZANTIMET E VAJZAVE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed Mar 20, 2019 10:17 am