FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  a besoni ne fjalen e urte bej mire se do te gjesh mire!

  Share
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default a besoni ne fjalen e urte bej mire se do te gjesh mire!

  Mesazh nga melissa prej Sun Aug 24, 2008 5:44 am

  Pershendetje te gjitheve!tema ime eshte kjo:a besoni ne thenien bej mire se gjen mire ne kete jete???un per vete mundohem te bej mire me ca kam mundesi dhe nuk e bej qe tme vije dicka e mire por se ndjehem mire ne vetvete the l know i did the wright thing !po ju cfare mendoni? ju falenderoj dhe respektoj per opinjonet mendimet qe keni per kete teme!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: a besoni ne fjalen e urte bej mire se do te gjesh mire!

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 5:34 pm

  Edhe un mundohem te bej mire dhe jo per te me ardhur mire por se me pelqen te ndihmoj tjeret!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: a besoni ne fjalen e urte bej mire se do te gjesh mire!

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 24, 2008 10:53 pm

  UN NUK BEJ MIRE SE DO GJEJ MIRE E BEJ SE E BEJ ME GJITH ZEMER NESE KAM MUNDESI TA BEJ NJE GJE
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: a besoni ne fjalen e urte bej mire se do te gjesh mire!

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 3:04 am

  kurr mos mendo se do besh mire dhe tjetri ta kthen me te mire..... ti bo mire per shpirtin tend...se do gjesh mire diku tjeter
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: a besoni ne fjalen e urte bej mire se do te gjesh mire!

  Mesazh nga melissa prej Mon Aug 25, 2008 3:36 pm

  bravo adii ashtu te pati then ai plaki jote Smile po bej shaka dhei vlersoj opinjonet e tuaja qe te gjithve flm ishin pergjigjet qe prisja me vertet nuk mendoj otherwise!flm shume!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: a besoni ne fjalen e urte bej mire se do te gjesh mire!

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 2:46 am

  po ashtu me mesuan plaku dhe plaka...me than bo sevap ne kte dynja se kur te shkosh ne dynja tjeter do te presin mire ...taverno..plako lol lol lol lol

  Sponsored content

  default Re: a besoni ne fjalen e urte bej mire se do te gjesh mire!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:56 am