FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Ne c'vend te botes do te deshironit te ishit tani dhe si do ta mendoni jeten atje?

  Share

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Ne c'vend te botes do te deshironit te ishit tani dhe si do ta mendoni jeten atje?

  Mesazh nga melissa prej Mon Aug 25, 2008 4:26 pm

  ne c'vend te botes do te deshironit te ishit dhe si do mendoje jeten atje a mendoni me mire apo?un do deshiroja te jem ne Kurbin tani po ju ?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Ne c'vend te botes do te deshironit te ishit tani dhe si do ta mendoni jeten atje?

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 3:45 am

  edhe une doja te isha ne durres....esht vendi me i mire per mua
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Ne c'vend te botes do te deshironit te ishit tani dhe si do ta mendoni jeten atje?

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Dec 15, 2008 10:47 am

  Un do doja te isha diku me shoket e tja kalonim mire! ska renci se ku por me ke je! Smile

  Sponsored content

  default Re: Ne c'vend te botes do te deshironit te ishit tani dhe si do ta mendoni jeten atje?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 9:03 pm