FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  TIRANE GRUAJA VRET BURRIN ME THIKE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default TIRANE GRUAJA VRET BURRIN ME THIKE

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 25, 2008 7:26 pm

  TIRANE-Nje krim i rende brenda familjes ėshtė regjistruar ne kryeqytet. Kėsaj here ėshtė gruaja qe ka qelluar mbi bashkeshortin e saj duke e lene te vdekur ne vend. Ngjarja ndodhi sot ne zonen e quajtur Bregu i Lumit ne periferi te kryeqytetit. Policia ben te ditur se 32 vjecarja Vitore Doda ka qelluar me thike mbi bashkeshortin e saj, Marash Doda, 33 vjec. Gjithcka ka ndodhur ne prani te familjareve te te dy bashkeshorteve. Ata rrefejne se te rinjte ishin martuar vetem dy jave me pare, ndersa sot kishin vendosur te ndaheshin, pas disa mosmarrveshjeve. Pikerisht ky moment ėshtė shoqėruar nga debate mes bashkeshortėve dhe gjithcka ka degjenuar ne goditjen fatale me thike nga ana e Vitore Dodės qė ka lėnė te vdekur 33 vjecarin. Bashkeshortja ėshtė arrestuar dhe ka dėshmuar nė polici pėr vrasjen. Ndaj saj ka nisur procedimi penal, ndėrsa materialet i kanė kaluar pėr hetim Prokurorisė.

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 8:59 pm