FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed Aug 27, 2008 12:17 am

  PER MUA FAMILJA
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 2:34 am

  tani jan ata qe ma kan bo koken...lol babi mami vellezerit
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 10:44 am

  ti faleminderojm ato qe te kan ber koken!
  mua eshte familia ime dhe nena!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 2:19 am

  po ti falenderojm se kan vujtur te shkretet ate nate qe me nisen mua.....lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:19 am

  lol! pse kan vujtur mo? kaq veshtir ishe?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 2:04 am

  po ku di un mo.....ndoshta kan bo me noj tavolin dhe jan derrmuar....lol di gjo une...
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 11:23 am

  po vet e the qe vuajten edhe tani po na e dredh!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 30, 2008 2:29 pm

  O ADIIIIII PO PUNE ESHTE DHE AJO Very Happy
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 1:42 am

  po keshtu thon ata ....ne vujtem me ju bo juve.... une i thash qe keni bo qef, skeni vujte...lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 11:40 am

  hahaha dhe ato qar tu pergjigjen?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 3:21 am

  kopuk me than...lol mos fol keshtu se eshte turp....lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 02, 2008 12:42 pm

  lol!
  te pakten ata jan te menqur! se ti do ti pysje dhe gjera te tjera!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 04, 2008 2:38 am

  cfar ti pyes mo .. apo ti them cfar boni ju kur flini bashke...lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 04, 2008 8:58 am

  po ku di un te gjitha pytjet i pres nga ty ti besh lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 05, 2008 1:42 am

  gjeja me e shtrejte eshte familja ime.....pastaj do i vije rralla te behet e shtrejte te dashures time qe nuk eshte ketu
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 05, 2008 1:00 pm

  po e kemi kuptu qe nuk eshte ketu e dashura jote!

  gjera me e shtrejt mbasi familjes eshte shoqeria per mua!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 06, 2008 1:57 am

  po e keni kuptuar ju po une akoma se di qe nuk eshte e dashura ketu
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 06, 2008 12:23 pm

  po si se edi! ne qoftese ishte ketu sdo fliste?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 3:26 am

  po mor po po fliste tani eshte shoqia ime qe flet...lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 07, 2008 1:52 pm

  o adiii kujdes se ne fyt te ka ngelur fjala shoqe lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 5:47 pm

  po pra duhet percjelle per te poshte....dhe mendoj me nje puthje iken ajo...lol lol lol..... dhe del tjeter gjo ato ..lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Sep 08, 2008 12:32 pm

  por hiqe nga fyti se shte fjal shume e bukur shoqeria!!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 09, 2008 2:44 am

  shoqeria esht e mire ..shume e bukur vetem se te len pa dashni..lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 09, 2008 10:08 am

  por te len pa dashni se ke te dashuren per dashni!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga adiii prej Wed Sep 10, 2008 2:52 am

  PO PRA SE NUK E KAM PRANEEEEEEEEEEEEEE...LOL

  Sponsored content

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 1:26 am