FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Share
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 1:46 am

  shum mire qe jan te vecante ..kan vlera me shume
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 11, 2008 9:44 am

  po e di se jan shoket e mij dhe i kam zgjedhur mire!lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 12, 2008 3:34 am

  e po ti gezosh; per mua eshte familja ime(prinderit dhe vellezerit)pastaj kur te bohem me nuse futet edhe ajo lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Oct 13, 2008 10:37 am

  faleminderit! dmth shoket nuk i fut ti?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 1:42 am

  aaaaaaaaaaahhhhhh po desh harrova por kur te ngelin shoke do ti fusim edhe ata lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 14, 2008 11:02 am

  lol! ku te ngelin dhe ato te shkretet! ti nuk ja vare fare! ti do vetem familjen dhe pastaj do te duash te dashuren mendo se kur do martohesh sdo ti kesh mo se d jesh vetem me te dashuren lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 15, 2008 1:44 am

  para prinderve nuk do jet kurr nusja e shoqeria..kur mos te jen ata do jen keta lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 15, 2008 11:22 am

  po sigurisht qe sdo jen para familjes as njeri por shoket e vertet nuk duhet te jen me lart se e dashura?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 18, 2008 5:40 pm

  kur ti klasifikojme do te them lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 21, 2008 12:46 pm

  car eshte klasifikojme?
  Question Question Question Question Question

  Sponsored content

  default Re: KUSH ESHTE GJEJA ME E SHTRENJTE PER JU

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:54 am