FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed Aug 27, 2008 12:35 am

  UN PER VETE ME FJALE ME MIRE
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 2:32 am

  po edhe une ne rruge me fjale te mire ne shpi shpulla.......lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 10:47 am

  nuk e kuptoj kte tem qar eshte qortim dhe shuplake?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 2:16 am

  ...... kur bon faj si ke qef me te kritikuar...me fjale apo shpulla
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:20 am

  a kur bej un faj apo te tjeret?
  kur bej un faj me fjal por kur bejn te tjeret me shpulla se nuk kuptojn lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 2:02 am

  ooouuu.... edhe une kur boj faj dua te me perqafojn kur bojn te tjeret me shpulla lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 11:26 am

  jo nuk e pranojm kte pergjigje adiii apo jo Sajmir? se ti adii tjeter pergjigje qipar tani po na e ndron pergjigjen!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 30, 2008 2:25 pm

  nderroj mendje chrysa
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 1:45 am

  kur bojn femrat faj kam qef se qajne kot... dhe duhet me i qortuar me shpulla dhe pak dashni lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 11:27 am

  po ashtu jeni ju burat droni mendje dhe kerkoni ndihm nga bura te tjer qe tju mbrojn (ksaj here adiii i kerkoj Sajmirit dhe Sajmiri ja dha) turp te keni!

  ne qoftese adiii i jep shpull gruas pastaj ste ben dashni ta dish
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 3:25 am

  jo moj jo se nuk e rraf se me len pa dashni ...sme pat shkuar ne mendje
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 02, 2008 12:39 pm

  e shikon ti reagon pa menduar kurse grat perpara mendojn dhe pastaj reagojn!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 05, 2008 1:46 am

  oh oh kush flet po grat ja fusi kumbulla te tharta pastaj kerkojn falje ...se kan per gjo
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 05, 2008 12:56 pm

  e di pse e bejm kte?
  se e dim qe ju do na falni!!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 06, 2008 2:01 am

  po pse mor gjithmon do ju falim......??? apo na gjeni piken e dobet ju....!!!!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 06, 2008 12:17 pm

  gjithmon n falni juve se skeni ku me shkuar pastaj! dhe keni frik me nejt vetem
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 3:30 am

  po kemi frik me ju lon vetem se jeni frikacake ju
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 07, 2008 1:49 pm

  por kete e thoti sa per burat e tjere qe te mendojn qe jeni te fort se po ashtu kur vjen koha smund te rini pa ne lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 5:52 pm

  po e kemi thane pa ju ska kuptim as rinia as pleqeria komlet jeta nuk ka kuptim.......por esht shum veshtire edhe me juve ...ju doni tna mundoni shume....nuk e di pse.......???cfar kuptimi ka kjo...///??
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Sep 08, 2008 12:29 pm

  se eshte me bukur kur mundohen burat! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 09, 2008 2:49 am

  sa te mira jan femrat......!!qefi tyre me i munduar burrat dhe me i nevrikos
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 09, 2008 9:59 am

  por se keni shume gallat juve kur nevrikoseni prandaj!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Wed Sep 10, 2008 2:55 am

  DHE JU KENAQENI....???PSE BUDALLENJE JEMI NEVE TE BIEM VIKTIM E JUAJA....?????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 10, 2008 12:52 pm

  Por mesa duket jeni lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 11, 2008 2:31 am

  jo mor jo nuk jemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. mos u genjeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  Sponsored content

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:37 am