FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Share
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 11, 2008 3:17 pm

  nuk genjehemi mos ki frik se ne dim qe ju smund te beni hap pa neve prandaj dhe beni budallenjnt!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 12, 2008 2:27 am

  goce juve ju genjen mendja por gaboheni, ne jemi zoteri pa ne ju nuk ju duhet jeta
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 12, 2008 7:48 pm

  car thuaaaaaaaaaa!grat kan shume me shume interesa se ju prandaj ju pa neve djiheni boring!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 13, 2008 3:25 am

  po ku ju rrihet pa neve aman,,,,lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 13, 2008 9:55 am

  por po deshet e provojm njeher! tju zhdukim juve dhe te shikojm se car te bejm!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 14, 2008 2:56 am

  do te mbyteni veten pastaj ...ate do boni..lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 14, 2008 1:13 pm

  Invision-Board-Franc jo jo nuk eshte ashtu do pranojm qe mundemi te rim dhe pa ju!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 16, 2008 2:13 am

  nje qortim te bute dhe jo te eger..lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 4:58 pm

  balle_gif na nje qortim i bute per ty!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 3:27 am

  shum e eger po tregohesh me mua....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 12:59 pm

  he mo mos qa se po na ben dhe neve me qar lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 2:03 am

  qortim te bute.... nga femrat me puthje...nga shoket me pije
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 20, 2008 5:47 pm

  por ay nuk quhet qortim atehere!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 21, 2008 8:08 am

  PSE NUK ESHT QORTIM....??? KUR TE PUTHE E DASHURA DHE TE THOTE MOS BEJ MO KESHTU TE KEQEN lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 24, 2008 1:04 pm

  por nuk quhet qortim por perkedhelje kshu qe nuk ke per ta kuptuar gabimin dhe do ta besh prap!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 25, 2008 2:07 am

  po me pelqej menyra e te falurit do boj prap qe tme puthin prap lol! bravo
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:00 am

  e shikon! prandaj ty duhet te qortojn me nje shpull te madhe qe mos ta besh prap!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 26, 2008 3:14 am

  po ajo qe do me qortoj do jete zemer bute do me puthi ne vende te qortimit
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 27, 2008 11:57 am

  ajo nuk do jet zemer but por e dobet atehere lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 28, 2008 2:58 am

  po nuk do jete si ti qe vetem ke qef me te rrafe
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 28, 2008 7:59 pm

  lol! prandaj do jesh me i lumtur me te se sdo kesh dru lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 2:42 am

  nje qortim te bute e mundesisht me perqafim lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Oct 05, 2008 3:11 pm

  lol3 ste kan mesuar mire prinderit se me perqafimet sdo kuposh gje! Razz
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 08, 2008 2:07 am

  po vetem me te bute zgjidhen problemet.... jo me i rraf sic bon ti ore e min. don me te rrafe lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 08, 2008 9:48 am

  lol! mua kshu me mesuan qe te raf! lol!

  Sponsored content

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 1:16 am