FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Share
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 09, 2008 2:36 am

  po prandaj kam frik une nga ty ...se te rref tiiii...!! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 09, 2008 11:19 am

  lol! bravo bravo

  kush me ka frik atehere eshte njeri i dobet lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Fri Oct 10, 2008 4:32 am

  jo mi them kot se ti gjithmon dashurin e shpreh me shpulla lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Oct 10, 2008 9:11 am

  jo seshte e vertet se tregoj me shpulla dashurin vetem shoqerin lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 1:57 am

  nuk esht e vertet se kur gjuan me shpulle une te kap doren dhe te afroj afer vetes ...cfar te boj...???te kisss... lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 11, 2008 9:35 am

  kur e ke ber ti kte tek mua dhe se mabj mend un?
  me duket se i shikon ne endra kte gjera! dhe kur zgjohesh nuk di se car eshte realitet dhe car jo! Razz
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 12, 2008 3:46 am

  po mi goce... sa shpejt harron ti mi..??nuk te putha ate dit qe kishe datelindjen...?? lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Oct 13, 2008 10:28 am

  joooooooooooooooooooooooooooooooooo se po ashtu si pas teje tani do ishim bashk! ose si pas meje sdo flisnim me! por un as njerend nga te dyja spo shoh!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 1:52 am

  po pra se do te pelqente dhe do rrinim ...prandaj jemi akoma bashke se te pelqeu lol! lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 14, 2008 10:52 am

  balle_gif mire mire be endra ti! po e verteta eshte qe as gje su be! Razz
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 15, 2008 2:21 am

  mos gjuaj me gure.... se nuk u bo gjo jo na dermove koken me gure lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 15, 2008 11:15 am

  Langue18 tani qe te dhimbet koka tani po flet mire!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 18, 2008 5:51 pm

  po i mire jam une gjithmon i qete jo si ti e eger lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Oct 19, 2008 3:47 pm

  hahaha! me mire e eger se sa e urt se po ashtu sdo kishte lezet Razz
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 23, 2008 1:41 am

  do ta pranoja nje qortim me fjale dhe puthje nga shoqia ime lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 23, 2008 12:21 pm

  nuk kam par shoket kur qortojn te puthin dhe te flasim por kam par qe i qortojn me grushta lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 25, 2008 2:05 am

  ti je e eger ..por do zbutesh shum shpejte lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 25, 2008 1:48 pm

  mos thua fjal te mbedhaja se smund ti maresh mbrapct pastaj lol!

  Sponsored content

  default Re: SI DO TA PRANONIT NJE QORTIM ME FJALE APO ME NJE SHUPLAKE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:46 am