FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  DITARI YNE

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default DITARI YNE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Apr 20, 2008 2:50 pm

  SHKRUANI ME PAK RRJESHTA DITARIN TUAJ
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 6:45 pm

  Oh my lovely ditar lol!

  sme pelqen te shkruaj ne ditar dhe sidomod kur do ta shikojn te gjith ne ket forum, kam sekrete un smun ti mesoj gjith bota lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Wed Jul 16, 2008 2:55 am

  PO MIR MOJ MA TREGO NJE MUA VETAM NJE TE LUTEM....?????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 19, 2008 9:26 am

  ne qoftese te tregoj ty do ta mesojn te gjith dhe sdo jet me sekret
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 3:02 am

  NDEGJO KETU ME PERPARA FOLEM PER SINQERITETIN, DHE TI DUHET ME TREGU E SINQERT ME MUA MA TREGO
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 02, 2008 2:51 pm

  e po nuk eshte dicka qe duhet me then!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 06, 2008 4:10 am

  DITARI KA SHUM DIT TE SHENUARA UN TE KERKOVA VETEM NJE DIT TME TREGOSH NGA DITARI JUAJ DHE JO MO.. TREGOJE VETEM NJE DIT DHE GRISE ATE FLET
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 06, 2008 2:19 pm

  LOL!!!
  ok por pastaj do tregoni dhe juve ok?

  Dear ditar ( lol! ),
  sot ishte nje dite e zakonshme,
  ne mengjes u zgjova hengra pash televizor dhe pastaj u futa ne net!
  U pergjigja tek mesazhet e adiii-it tek hapsirajuaj dhe tani po i pergjigjem tek kurbini!LOL
  pastaj do haj drek dhe do mesoj matematik!
  Mbazdite do dal me ca shoqe per cafe dhe do flasim LOL! pastaj do kthehem ne shpi dhe do flej!!

  Cu
  BB

  lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 07, 2008 3:13 am

  sa bukur genjen; ne kerkuam nje ditar te kaluar nuk te pyetem se cfar bone sot
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 07, 2008 3:20 pm

  jo jo ju that qe shkruani nje dite te ditari!
  tani eshte radha juaj!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 09, 2008 5:42 am

  po po shkruajm ditarin e dates 1 korrik. u ngrita ne 9 te menxhezit nga gjumi bona nje dush dhe hengra mengjez, ate dit ishte e vecant se mami kishte datlindjen nuk shkova ne pune. shkuam i blem gjdo njeri per vete peshqesh mamit. une i bleva nje varse qe kushtoi 185 dollar .. ne oren 1 pm shtruam dreken ne shtepi, pasi hengrem shkuam ne dete bashkarisht ndejtem deri ne 6 te darkes kur u kthyem pushuam nja du ore dhe shkuam ne lokal me dy familje te tjera dhe ndejtem deri ne dy te nates, (ishim te lokali qe punoj un) pastaj u kthyem dhe ram ne gjum, babi me mamin shkun te dhoma vet se cfar bon nuk e di...lol lol lol lol lol lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 09, 2008 9:37 am

  lol! lol! ste rihet pa ta then
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 11, 2008 3:51 am

  po cfar me bo ato dihen ...!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 11, 2008 10:47 am

  mire po se di ti ate qe thone qe fjala eshtepis nuk thuhet perjashta?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 12, 2008 1:47 am

  PO PSE BABI ME MAMIN TAT NUK FLEJN BASHKE,.....????MOS DON ME I NDA.......?????????LOL LOL LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 12, 2008 9:30 am

  LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  bashk flejn po e mbaj sekret LOL
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 7:24 pm

  sot jam ngritur nga ora 5 ishte nje dite pak e lodhshme por tani jam para pc e jam i relaksuar
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 2:50 pm

  sot u zgjova nga ora 8:30 dhe dola! Sa vap kishte perjashta! tani jam ktu ne pc dhe po flas me juve!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 7:21 pm

  sot u zgjova shum von nuk po gjej njeri ne forum shum keq .....????
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 16, 2008 8:22 pm

  sot u zgjova nga ora 10 u ngrita piva nje kapuēino dhe u nisa per ne plazh dhe tani sa erdha jam djegur pak po mire e kam se harrova kremin te shpia
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 11:42 am

  un u zgjova nga ora 11 pa cerek dhe tani pergjigjem lol!!!!!!!pastaj nga mazditja do shkoj tek tezia dhe do dal me kushurirat e mi!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 17, 2008 7:31 pm

  EDHE UN U ZGJOVA SIKUR KJO... POR SE GJETA PRAP KA IK TE TEZJA...... BOJ TE FALA TEZEZ LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 11:52 am

  lol! lol!

  Sot u zgjova u futa ne net, pastaj shkova te bej pazar dhe tani jam ktu ne forum! Mbazdite do dal me shoqet dhe pastaj do flej! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:05 am

  SOT MEZI KAM PRIT ME URUAR SHOQEN TIME ME TE MIRE DERI TANI CHRYSAN DHE E UROJ NGA ZEMRA TE BEHESH 100 VJECE
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:06 am

  DHE UN TE FALEMINDEROJ NGA ZEMRAAAAAAAAAA IME TE VOGEL lol! lol!

  Sponsored content

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:37 am