FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  IMAZHET SEKSI TE ZAJMINA VAJSARIT NE VLORE

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default IMAZHET SEKSI TE ZAJMINA VAJSARIT NE VLORE

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Sep 04, 2008 10:36 pm


  I ka kaluar pėr mrekulli kėto ditė nė bregdet dhe mund tė themi qė kanė qėnė njė nga vitet ku ka pushuar mė shumė. Nė fakt habiteni tani qė e shihni por ėshtė e vėrtetė. Relaksimi i Zajminės vihet re aq mirė sa vajza bukuroshe ka ndėrruar totalisht look. Nga bjonde qė ishte nė fillim, mė pas e tėrhoqėn flokėt e kuqe me tė cilat qėndroi pėrreth dy muaj, dhe sė fundmi ka zgjedhur ngjyrėn e zezė duke u bėrė totalisht brune. Por jo vetėm kaq, Zajmina edhe i ka prerė flokėt e gjatė. Kėto ditė tė fundit tė Gushtit kėngėtarja po i kalon nė Vlorė ku dhe ka pushuar pėr disa ditė me rradhė. Pėrveēse ka kaluar disa ditė qetėsie pranė detit, Zajmina e ka shfrytėzuar kėtė periudhė edhe pėr punė e kryesisht pasditeve ajo ka kėnduar nė lokalet nė bregdet ku dhe ka qenė e ftuar. Siē e shihni edhe nga kėto foto tė shkrepura nga paparaci ynė, kėngėtarja ka kėnduar pėr publikun vlonjat tė cilėt e kanė pritur me mjaft duartrokitje duke preferuar prej saj edhe mė shumė kėngė.

  IMAZHI

  Ju folėm pak mė lart pėr imazhin e ndryshuar tė Zajminės, njė look krejt tjetėr ku si pėr ēudi u ka ngjitur tė gjithėve. Sipas saj miqtė mė tė afėrt e kanė komplimentuar ndėrsa fansat mendojnė se vajza ngjan nė moshė edhe mė tė re. E pyetur kohė mė parė nga “Bluetooth” nėse do tė preferonte tė bėhej brune duke patur parasysh tendencat gjithmonė pėr ndryshim tė saj, Zajmina iu pėrgjigj se nuk do tė dilte nga imazhi i saj bjond, sė paku pėr momentin ndihej mjaft mirė. Por Zajmina jo vetėm qė nuk qėndroi tek bjondja, por mė pas u kthye me flokė tė kuqe, dhe realizoi edhe supozimin tonė, pėr t’u bėrė brune. Ja tek shihen mė sė miri edhe linjat perfekte tė ish-miss Shqipėrisė teksa ėshtė duke dalė nga deti. Tė shumtė kanė qenė ata qė e kanė admiruar dhe kanė parė nga afėr vajzėn bukuroshe e cila nuk u ėshtė kursyer me ndonjė buzėqeshje. Njė palė rroba-banjo seksi nė ngjyrė tė zezė tė cilat shkonin ndesh me ngjyrėn e errėt tė lėkurės kėtė herė falė rrezeve tė diellit dhe jo solarit.

  PUSHIMET

  Sapo ėshtė kthyer nga pushimet nė Vlorė por ama ato ende nuk kanė pėrfunduar. Siē e kemi pėrmendur edhe nė numrat e tjerė, Zajmina si destinacion tjetėr ka Turqinė ku dhe do tė udhėtojė me miqtė e saj mė tė afėrt. Ėshtė kujdesur pėr gjithēka dhe ka dashur qė tė gjithė verėn ta ketė pėr vete, si njė formė tė shkėlqyer relaksi, dhe me shoqėrinė kalohet mė sė miri. Njė grup djemsh dhe vajzas h do tė qėndrojnė pėr 10 ditė nė njė hotel me 5 yje nė Turqi, aty ku tė gjithė vipat duket se gjejnė kėnaqėsinė.

  SURPRIZA

  Dhe muaji Shtator do tė jetė edhe koha e njė tjetėr lanēimi muzikor tė kėngėtares me tė cilin ajo ka punuar dhe i ka mbetur fare pak. Se ēfarė do tė jetė, kjo do tė zbulohet nė tė hyrė tė muajit tė ardhshėm.

  Gazeta ;Blututh

   Ora ėshtė Wed Mar 20, 2019 10:07 am