FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  DITARI YNE

  Share
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 3:23 am

  zemren e ke te vogel.......????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 9:34 am

  po lol! kur shkova tek doktori me tha se kam zemer aq te vogel se sa nje bebe lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:07 am

  po prandaj po na mundon.....??? se ke zemren e vogel....
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 11:25 am

  lol! tani e mesove te verteten! zemra ime smund ti nxej te gjith lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:19 am

  do me thon vetem mua........??????????????????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 5:56 pm

  dmth vetem ty nuk nxen LOL
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:15 am

  mir.......ajo esht zemra jote dhe duhet respektuar
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 5:38 pm

  zemra ime te faleminderon per respektin LOL!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 3:50 am

  e kemi per detyre me respektu juve....lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:15 pm

  Smile Smile Razz what a gentleman! LOL!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 2:58 am

  ne po ....po ju....????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 8:39 am

  ne gentleman nuk jemi sepse nuk jemi bura! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 2:44 am

  sa mir e pranoni se jemi getleman.......po ju pse nuk boheni pak......????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 10:23 am

  por shiko se gentleman eshte gentle dhe man (per bura dmth) kurse ne jemi ventem gentle lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 1:46 am

  sot prita po nuk erdhe.....??????????????????????/////////
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 11:25 am

  sepse donte motra me u fut ne pc dhe pastaj dola me shoqe
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 3:26 am

  sot gjum i lodhur tani pc
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 02, 2008 12:37 pm

  sot pushim jam shyqyr skam mesim lol!!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 04, 2008 2:42 am

  sot pune por isha i clodhur kisha flejt nje dit para
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 04, 2008 8:55 am

  obobo sot u zgjova shume shpejto me doli gjumi lol!

  Mbasdide kam 2 ore Fysik ufffffffff
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 05, 2008 1:45 am

  shum mire mesohu me u cuar heret se te fillon shkolla....jo per noj gjo po je nje kokerr gjumashe e madhe
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 05, 2008 12:57 pm

  Por gjith veren u zgjova shpejto!
  vetem sot u zgjova nga ora 12:30 dhe u habita qe nuk digjova zilen e celularit qe e kisha ven me me zgjuar! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 06, 2008 2:00 am

  po sigurisht nuk je quar 1 ose 2 ore me vonese por 5 ore....cfar ke bo noten duke pa endra sikur ishe me mua.....??? sikur me kishe prane....??apo sikur.......??
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 06, 2008 12:19 pm

  apo sikur???????????????????????

  jo mo se ste pash ne ender dhe kjo sepse sme ke treguar na nje foto kshu qe smund te dij se si je!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 3:29 am

  ah i shkreti une ..e paskam humbur kot

  Sponsored content

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:37 am