FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  DITARI YNE

  Share
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 07, 2008 1:50 pm

  lol!!!!! o adiii kur do na tregosh foto tende???????????
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 5:50 pm

  po biles tani me shpejte se me pare po mendoja
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Sep 08, 2008 12:30 pm

  po e mendoje se te thash un prap! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 09, 2008 2:48 am

  sagapo chrysa mos u shqeteso se do te bohet
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 09, 2008 10:05 am

  O adiii car kemi then???????????????????????nuk me dooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!
  por mendon qe me do!
  pastaj ne tani jemi shok!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Wed Sep 10, 2008 2:54 am

  PO PRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 10, 2008 12:54 pm

  mos me bertit! se shoket nuk bertasin lol!

  Sot mbasi u zgjova lexova dhe tani erdha me replikuar! pastaj do perserit mesimet dhe do shkoj ne kurs se kam matematik dhe computera! BORING!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 11, 2008 2:30 am

  sot u ngrita heret fola me te............jo jo shoqen ne msn pastaj pune e chat e do te dal se flejne gjum te tjeret e zdu me i prish gjumin
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 11, 2008 3:18 pm

  shyqyr qe na u ngule nga roje se cdo nat smundeshim me u ngrit se kishim frik me te takuar lol!

  un sot shkova ne shkoll morem librat dhe programin dhe pastaj dola me shoqet bem nje gjiro! dhe mbasdite do shkoj ne mesim fizike!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 12, 2008 2:26 am

  tallu ti tallu po sikur tme gjesh nje nate kur te cohesh me shkuar ne banjo....te dera banjos...???lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 12, 2008 7:50 pm

  ska per te ndodhur prandaj skam frik! edhe smundem te mendoj se car do ndidheshte se si roje sdo bej gje lol2
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 13, 2008 3:23 am

  po si nuk supozove nje here sikur isha me te vertet aty.....sa e keqe
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 13, 2008 9:56 am

  por me genjeshtra? jo mo me mire te rish ne realitet!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 14, 2008 2:55 am

  ashtu eshte duhet pare realiteti me sy ....jo me ja fut kot
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 14, 2008 1:16 pm

  cheers sport-smiley-12 shyqyr qe me ne fund e kuptove! u vonove por e kuptove!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 16, 2008 2:12 am

  pune komp. xhiro dhe gjume
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 4:59 pm

  shkoll dhe pastaj kurse!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 3:26 am

  pune shpi xhiro
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 1:00 pm

  shkoll, xhiro, shpi dhe mbasdite do dal!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 2:02 am

  pune shpi .....shko meso matematiken se je dobet lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 20, 2008 5:48 pm

  nga e di? por me dobet jam fizik lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 21, 2008 8:07 am

  GJIRO TE MIRE SOT TANI NE KREVATE VETEM
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 24, 2008 1:04 pm

  ne shkoll isha sa u ktheva! pastaj kam kurs!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 25, 2008 2:05 am

  pune teni po pergjigjem
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:01 am

  ne gjum isha! mbasdite do shkoj ne kurse! Shocked

  Sponsored content

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:38 am