FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  FUSHE SHKRUJE EKZUKUTOHET 45 VJECARI

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default FUSHE SHKRUJE EKZUKUTOHET 45 VJECARI

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Sep 28, 2008 1:11 am

  FUSHĖ KRUJĖ - Njė ngjarje e rėndė ka tronditur sot veriun e vendit. Ėshtė ekzekutuar me armė zjarri punonjėsi i zyrės se ndihmės dhe pėrkrahjes sociale tė komunės Nojė nė malėsi tė Krujės. Ngjarja e rėndė ka ndodhur nė fshatin Mafsheq tė kėsaj komune ku 45 vjeēar Hamit Karaj, ka humbur jetėn pas ekzekutimit me armė nga njė person deri tani i paidentifikuar. Forcat e policisė sė qytetit tė Krujės dhe grupi i ekspertėve qė kanė shkuar menjėherė nė vendngjarje kanė bėrė tė ditur se vrasja mund tė ketė ndodhur pėr motive pronėsie. Burimet policore pohojnė se viktima u gjet nė njė vend tė braktisur larg fshatit. Por sipas saj vdekja mund tė kishte ndodhur pak minuta mė parė pasi trupi ishte ende i ngrohtė. Ndėrkohė po punohet pėr kapjen e autorėve.


  _________________
  Kush ka vdekur per atdhe ,nuk ka vdekur por ka lindur

  KURBINI FORUM

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 9:43 pm