FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Apr 20, 2008 5:02 pm

  UN BESOJ SE TE TE DY LENDOHEN affraid
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 6:52 pm

  Dhe un te dy besoj as nje her nuk e ka fajn vetem njeri
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga adiii prej Mon Jul 07, 2008 1:38 am

  TE DY PO ME SHUM NJE FEMER
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Jul 15, 2008 3:28 pm

  Qar thot ky mo! Ne qoftese e ka nje fajn ai esht eburi se ai tradhton ose ne cdo problem shkon tek mami affraid
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 7:42 pm

  demtohet gruaja prandaj te mendohen mire ato para se te martohen se femra ka me shumic me thas Rolling Eyes
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 05, 2008 5:48 pm

  per vete skam mendim me u martu lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 11, 2008 4:02 am

  femra demtohet; po do martohesh me zor .... do te bojm nuse sa me shpejt lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 11, 2008 10:55 am

  LOL!!!!!!!!!!! fillove prap me then ti qe femra demtohet pupupu cpaske qe!
  EDHE SDO MARTOHEM!!!!!!!!!!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 8:00 pm

  femrat.... por se kuptojn vetem kur ta provojn;
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga melissa prej Sun Aug 24, 2008 6:19 am

  ai qe ka qene i sinqerte from the begining of the relationship of course that's the person who gets hurt the most and it could be the man or the women !
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 3:55 am

  avash moj mos na tremb
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:32 pm

  shume mire i thot melissa por ti je mendje ngusht dhe thua qe vetem grat e kan fajn per cdo gje!
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga melissa prej Mon Aug 25, 2008 4:04 pm

  realiteti te tremb?everteta esht e hidhur por esht e verteta apo jo?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 3:02 am

  e dini ate kengen....ma kadal ma kadal.......>
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 8:52 am

  jo nuk e dim!car thot ajo keng?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 2:48 am

  femrat...; mesoj ca kenge shqip jo vetem grqisht
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga melissa prej Thu Aug 28, 2008 11:58 pm

  c'fare te bejme ne ore qe shqipen e harruam po as greqishten nuk e mesuam ahah ajo kenga ishte kadale kadale apo kadal beg se ka h... se nuk me kujtohet !
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 2:33 am

  po pra duhet me more shtruar me ngadale jo me vrulle....lol lol
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga melissa prej Sun Aug 31, 2008 3:05 pm

  ahaha shtruar po i marrim ore ne vetem po shkruajm nuk po ju godasim Smile
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 3:29 am

  po ju femnat lendoheni me shum por ne fillim se kuptoni me vone e kuptoni
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga melissa prej Fri Sep 19, 2008 12:42 am

  aspak jo kush te tha ty qe vetem femrat lendohen ato qe jan femra te mencura nuk lendohen per vete Smile
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 2:20 am

  une keshtu e mendoj dhe e argumentoj kte qe thashe
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga melissa prej Mon Oct 20, 2008 1:34 pm

  addi ka femra qe nuk jane lenduar kurre ok,ne kte kohe edhe ato qe lendohen they move on dmth harrojne shpejt kalojne ne nje shoqeri tjeter as qe i bie ndermend qe ka qen nojher me kend tjeter iku ajo kohe, ajo kohe ishte dikur per brezin tim e me te vjeter se une po jo tani s'pyet kush me .nuk vuan kush per askend me !
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 21, 2008 3:21 am

  ke te drejte se tani nuk ka problem as per djalin apo vajzen;..... sepse eshte ashtu si thua ti ose ndoshta nje mentalitet shqipetare , por edhe ketu ka lendim nga dy palet.... megjithate une e pata me teper per te martuarit, kur bohen me femije, dhe nuk arrijne te gjejne nje rruge zgjidhje , por perfundojne ne ndarje , gje qe nuk eshte e mire per te dy palet , dhe mendova se me e lenduar ose me keq esht per femren , se i takon me perballuar jeten vetem. (megjithate varet se pse ndahen se nganjehere esht me mire me u ndare se me vuajtur ..... jeta nje esht...) Mad
  stela
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga stela prej Sun Jan 04, 2009 10:23 pm

  lendohet me shume ai qe do me shpirt Mouah

  Sponsored content

  default Re: KUSH LENDOHET ME SHUM NGA SHKATERRIMI I NJE DASHURIE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 8:31 am