FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  TAKAT E LARTA MUND TE PROVOKOJNE DEME TE RENDA NE KEMBE

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default TAKAT E LARTA MUND TE PROVOKOJNE DEME TE RENDA NE KEMBE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Oct 04, 2008 4:34 pm

  Trokasin, tė bėjnė tė dukesh mė e gjatė, seksi dhe e bukur. Por, ka njė cmim qė duhet tė paguhet pėr kėtė. Takat e larta mund tė provokojnė tek femrat dėme tė rėnda nė kėmbė. Dhe kjo tashmė ka rėnė si “epidemia”. Sipas njė sondazhi pas njė kėrkimi britanik u mėsua se mijėra vajza nga mosha 15 vjec e sipėr nė Britaninė e Madhė kanė shpenzuar rreth 29 milionė sterlina pėr ndėrhyrje nė gishtat dhe tabanin e kėmbėve apo nė zhbllokimin e damararėve. Britanikėt zbuluan sė dėmet shkaktoheshin pikėrisht prej takave tė larta.


  _________________
  Kush ka vdekur per atdhe ,nuk ka vdekur por ka lindur

  KURBINI FORUM

   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 8:32 am