FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Si e cilesoni bukurine e nje femre / mashkulli

  Share
  avatar
  Hektori
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 6
  Registration date : 12/10/2008

  default Si e cilesoni bukurine e nje femre / mashkulli

  Mesazh nga Hektori prej Mon Oct 13, 2008 2:09 pm

  forumotion random error


  Edituar pėr herė tė fundit nga Hektori nė Mon Jul 02, 2018 4:55 am, edituar 1 herė gjithsej

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: Si e cilesoni bukurine e nje femre / mashkulli

  Mesazh nga melissa prej Mon Oct 13, 2008 11:58 pm

  vetem nga bukuria shpirterore bye!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Si e cilesoni bukurine e nje femre / mashkulli

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 2:00 am

  po me ju jam melissa.. por ate shpirtin duhet pak kohe gjer sa ta gjejshe, lol!

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: Si e cilesoni bukurine e nje femre / mashkulli

  Mesazh nga melissa prej Tue Oct 14, 2008 4:36 am

  epo po kerkove bukurine ajo iken zhduket si era e cfare mbetet pastaj?vetem njeriu,pra mire esht ti gjejsh te gjitha por te gjitha te mirat bashk ne nje vend nuk gjinden veshtire esht por kryesorja esht tjet njeri i mire thats all it maters per me kaluar jeten !
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Si e cilesoni bukurine e nje femre / mashkulli

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 14, 2008 11:04 am

  un perpara tek nje mashkull shikoj floket dhe pastaj gjitha tjerat lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Si e cilesoni bukurine e nje femre / mashkulli

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 23, 2008 2:10 am

  ha ha ha pse nga floket dashurohesh ti moj goce...?
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Si e cilesoni bukurine e nje femre / mashkulli

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 23, 2008 12:30 pm

  po se floket mund te tregojn shume gjera per nje bur! lol!

  por ti car shikon perpara?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Si e cilesoni bukurine e nje femre / mashkulli

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 25, 2008 2:29 am

  une e shof nga kembet , gjoksi dhe fytyra.... keto jane nga paraqitja e jashtme lol! lol! Bebe43
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Si e cilesoni bukurine e nje femre / mashkulli

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 25, 2008 2:18 pm

  gjoksin e shikon per te par e ka femi ?? lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Si e cilesoni bukurine e nje femre / mashkulli

  Mesazh nga adiii prej Sat Nov 01, 2008 2:57 am

  po kot nuk jeni femra.. ne do shohim disa gjona qe na pelqejne te juve ....se po te ishte ashtu .sdo ju pelqenim

  Sponsored content

  default Re: Si e cilesoni bukurine e nje femre / mashkulli

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed Aug 22, 2018 2:13 am