FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Cili eshte kengetari apo kngetarja me e mire shqiptare nr 1

  Share
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Cili eshte kengetari apo kngetarja me e mire shqiptare nr 1

  Mesazh nga melissa prej Tue Oct 14, 2008 5:23 pm

  Kush eshte kengetari me i preferuar nga juve ?per mua kengetari me i mire me i preferuar i te gjitha koherave esht Veli Sahiti TRIX nr 1 ishte dhe do mbetet pergjithmone i pazevendesueshem,i lutem Sajmirit ktu qe te na vendose disa video te tij nese ka mundesi sepse muzika e tije esht me vertet e vecante 1
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Cili eshte kengetari apo kngetarja me e mire shqiptare nr 1

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 15, 2008 1:42 am

  me te than te drejten cdo njeri do shprehi .per ate kenketare qe e pelqen.. une pelqej shume artiola tosken dhe valbona memen
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: Cili eshte kengetari apo kngetarja me e mire shqiptare nr 1

  Mesazh nga melissa prej Wed Oct 15, 2008 3:02 am

  bukur kendon!


  Edituar pėr herė tė fundit nga melissa nė Mon Nov 17, 2008 7:07 pm, edituar 1 herė gjithsej
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Cili eshte kengetari apo kngetarja me e mire shqiptare nr 1

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 15, 2008 11:13 am

  Mua me pelqn Elsa Lila (nuk e di a eksiston akoma si kengtare) por kur isha e vogel me pelqente shum kenga e saj Loti
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: Cili eshte kengetari apo kngetarja me e mire shqiptare nr 1

  Mesazh nga melissa prej Wed Oct 15, 2008 12:21 pm

  po moj, zerin e mire e ka edhe pyes lotin ishte kenga me e bukur e saj https://www.youtube.com/watch?v=js8tYx1rVmE&feature=related
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Cili eshte kengetari apo kngetarja me e mire shqiptare nr 1

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 18, 2008 5:38 pm

  po kenge e bukur esht sa here hap komp. vej kenget e saj .. thx
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: Cili eshte kengetari apo kngetarja me e mire shqiptare nr 1

  Mesazh nga melissa prej Fri Nov 28, 2008 2:07 am

  ju pershendes me nje kenge te bukur te Veli Sahitit TRIX https://www.youtube.com/watch?v=jj_xFN1edFc
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Cili eshte kengetari apo kngetarja me e mire shqiptare nr 1

  Mesazh nga adiii prej Sat Nov 29, 2008 2:05 am

  o flm me pare i ndegjova kenget qe kishe futur,, me te thon te drejten me pelqyen shume nuk i kam ndegjuar ndonjehere me kaq vemendje.. dhe tani me beri qe ta pelqej shum kte kengetare edhe nje here flm. por edhe une desha te pershendes me nje kenge ,,,,,,,,por here tjeter

  Sponsored content

  default Re: Cili eshte kengetari apo kngetarja me e mire shqiptare nr 1

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:56 am