FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  FUSHE KRUJE VDESIN 2 PERSONA E PLAGOSEN 4 NE NJE AKSIDENT

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default FUSHE KRUJE VDESIN 2 PERSONA E PLAGOSEN 4 NE NJE AKSIDENT

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Oct 20, 2008 1:06 am

  FUSHĖ-KRUJĖ - Aksident i rėndė ka ndodhur nė aksin rrugor Fushė Krujė-Tiranė. Dy automjete pėrplasen me njėra-tjetrėn pas ndėrhyjes mes tyre tė njė mjeti tip motoēikletė. Nga pėrplasja kanė gjetur vdekjen 2 persona ndėrsa janė plagosur 4 tė tjerė. Ende nuk bėhet e ditur gjendja shėndetėsore e tė plagosurve por mėsohet se tashmė ata janė dėrguar me urgjencė nė spital.Burime tė policisė bėjnė tė ditur se njėri prej viktimave tė kėtij aksidenti ėshtė 25 vjeēari Oligert Topalli, ndėrsa ėshtė duke u identifikuar vikatima e dytė e kėtij aksidenti. Menjėherė pas pėrplasjes 25-vjeēari ka gjetur vdekjen e menjėhershme dhe tashmė ndodhet nė morg.Policia e qarkullimit rrugor ka mbėrritur nė vėndngjarje ndėrsa po pėrcakton shkakun e vėrtetė tė kėtij aksidenti tė rėndė. Dyshimet e para flasin se shkak i aksidentit pėrvec shpejtėsisė me tė cilėn udhėtonin mjetet ėshtė bėrė edhe ndėrhyrje mes tyre nga njė parakalim i gabuar i mjetit motorik.Megjithatė pritet qė nė orėt nė vijim tė pėrcaktohen saktė shkaqet dhe rrethanat e aksidentit tė rėndė me pasojė vdekjen e 2 personave dhe plagosjen e 4 tė tjerėve.

  (a.s/Balkanweb)


  _________________
  Kush ka vdekur per atdhe ,nuk ka vdekur por ka lindur

  KURBINI FORUM

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 9:17 pm