FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  MAKINA LODER QE VLEN SA NJE LAMBORGINI

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default MAKINA LODER QE VLEN SA NJE LAMBORGINI

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Oct 23, 2008 11:24 pm

  Ja modeli i quajtur “Hot Ėheels” i cili do tė dalė nė ankand nė Bonhams, Los Angjelos. Jazon Arasheben, qė krijon bizhuteri pėr tė pasurit e Hollivudit, ka pėrdorur rreth 3000 diamantė nė njė vlerė 140 mijė dollarė pėr modelin e makinės sė vogėl tė garave.Dritat e pasme tė makinės janė prej rubini, dhe i tėrė skeleti i makinės ėshtė i ndėrtuar me ar 18 karatėsh. Makina e ēmuar, unike nė llojin e saj do tė dalė nė ankand nė Los Angjelos.  _________________
  Kush ka vdekur per atdhe ,nuk ka vdekur por ka lindur

  KURBINI FORUM

   Ora ėshtė Sat Sep 22, 2018 2:29 am