FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Apr 21, 2008 10:11 pm

  ..TREGONI BESOJ SE DUHET TE KENI BERE??????????????????????????????????????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 6:42 pm

  Bej shume budalliqe cdo dite kshu qe sdo mbaroj kur ne qoftese i them.

  Do ju them nje se mi ka hyp nevrat!

  Un kam hi5. Dhe kishte dhe nje qun nga shkolla ime hi5. Kur kisha ven ne scrap (ne qoftese e keni parasysht) dicka per futbollin me dergon ai cuni mendim tij! Dhe filluam te flasim nga hi5 por kishte ven ne profilin e hi5 nje ditlindje qe nuk existonte (kishte ven qe ishte me i madh).
  Edhe un ku ta dija qe nuk ishte e vertet, anyway, mbasi folem shume edhe mora vesh qe shkonin ne te njejten shkoll po mendohesha se kush ishte ai kaq i madh dhe se kisha vur un re (19 vjec kishte ven).
  I jap msn tim dhe nga ajo dit derri sot nuk me ka len rehat
  nga ajo dit nuk jap msn tim tek as nje nga hi5 qe nuk njof! LOLEshte shume i bezdishme edhe me kontrollon! Di se qar bej.
  Me thot per shembull "Sot kishe vesh ate bluzen roz"
  Shoket e mi kan plas nga te qeshura por i eshte ngulur dhe atyre kshu qe kam mar hakmarje lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Wed Jul 16, 2008 3:06 am

  TA PASKAN PUNU AAAAAA. BUKUR .PO TI JE GOC E ZGJUAR MI SI E HONGRE KESHTU MI.UN DO JU TREGOJA KUR ERDHA NE FILLIM NE USA PO JAN BANALE DHE SPO I THEM ... ME FALNI ME JEPNI LEJE JUA THEM
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 19, 2008 9:25 am

  Hajde adiii duam tna thuash!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 3:17 am

  DO FILLOJ ME TREGU GJONA REALE;PER VETEN TIME DO TREGOJ RRALLEN TJETER PO TREGOJ NJE TE NJE KOMSHIUT TIM PO SDO I PERMEND EMRIN; ISHTE NJE TROPOJAN , ISHTE MARTUAR ME NJE SHQIPETARE QE KA LINDUR KETU NE USA;; KY DJALI BEN AKSIDENT ME MAKIN, PRINDERIT I KISHTE NE TROPOJ,,,,, MER BABA VET NE TELEFON NGA TROPOJA DHE DEL NUSJA DJALIT NE TELEFON SE AI ISHTE NE SPITAL; BABAI E PYET NUSEN ;;... O NUSE SI ESHT DJALI, CFAR KA A ESHT VRA SHUM , SI ESHT TANI,,... NUSJA I THOT O BAB DJALI ESHT MIR POR E KA PRISH CAR.... PO MOS U MERZITNI SE CAR... KA SA DUSH NE PAZAR DHE E BLEJ NJE TJETER PO SHYQYR QE KA SHPETUAR DJALI SE SKA KUSH ME PUNU ME MAJT FAMILJEN...... BABA U CORODIT FARE DHE I THOT GRUAS MERE TELEFONIN SE NUSJA NUK ESHT DICKA NE VETE....E MER MOMA TELEFONIN PO EDHE ASAJ I THOT PO TE NJEJTAT FJAL.. AJO I THOT BURRIT SE DJALI PASKA MOR FUND PO TI THEMI TE KTHEHET SE NUK VLEN MO JETA E TIJ ,,,, DHE KUR DEL NGA SPITALI I THOJN KTHEHU O BIR SE JETA PA ATO NUK VLEN .. TI NUK JE MO PER GRUA...ETJ ETJ..MBAS NJE JAVE DUKE FOL PER DIT E MORIN VESH PRINDERIT SE DJALI ISHTE NE RREGULL PO JU KA PRISH MAKINA DHE JO CAR.....
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 02, 2008 2:49 pm

  LOL!!!!!!!!!!!
  Por ne nuk duam budalliqe te tjerve por tende
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 06, 2008 4:24 am

  PO FILLOJ ME TREGU UDALLIQET 1) KUR ISHIM TE VEGJEL SHKONIM NE PLAZH ME BREK NGA SHPIA, SE E KAM AFER DETIN . DHE LOZNIM GJITH KALAMAJT E LAGJES, DUKE LOZUR RRESHQITA DHE U MBAJTA TE NJE GOCE ISHTE E MADHE NJA 26 VJECARE UN ISHA 13VJEC DHE AJO ISHTE ME RROBA PLAZHI DORA NGECI TE BREKET E SAJ KU JA GRISA NGA QE RRESHQITA SHUM. ME NGELEN NE DORE, AJO HARROJ SE CFAR I NDODHI PO FILLOJ ME ME NDJEK MUA UN IKJA ME VRAP PO SE KUPTOJA SE CFAR NDODHI NJRZIT TE GJITH PO QESHNIN ME TE MADHE, KUR PA AJO U FOT ME NJE CADER DHE MORI CA RROBE E U MBULU MENJEHER, UN JU AFROVA DHE I THASH CFAR PATE PA DASHJE, AJO ME THOSHTE DO TA BEJ GROPEN VETEM PO STE KAPA. E KY ESHT NJE BUDALLEK PA DASHJE.
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 06, 2008 2:16 pm

  LOL!!!!!!!!!!!Gjoja padashje!!!

  Un bera para ca ditesh me nje shoqe!
  Shoqja ime (e themi se e quajn A) ka nje numer celulari te ri qe se din shume veta kshu qe mendova ti benim nje gallat nje shoqe tjeter (le ta themi B) qe ka shku me pushime tek atdheu saj !

  Edhe i derguam ca mesazhe qe smund te them se qar shkruanim se me vjen turp! por i dergonim mesazh qe ishim nje bur e deshim me e taku B dhe B e besovi te gjitha qe i dergonim dhe u friksua dhe kishte then tek shoket e saj te kerkonin kte burin tek vendi!
  Pastaj shoqja ime A dergovi nje mesazh tek nje shoku vet dhe sai e covi filloj njeri duke na mar ne telefon dhe kujtuam se ishte shoku e A! por ishte nje shoku B edhe na kerkonte kush ishim!
  Mbasi i thash qe i bem nje gallat ai me tha qe ishte ai qe e kisha ber block ne msn! Por un as e njifja fare LOL!!!

  Nga ajo dita sna ka folur fare shoqja B eshte hallnu! Shpresoj se deri sa te kthehet do e ket haru lol!

  Tani eshte ralla Sajmirit tna thot nai budalliq se ska folur fare!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 07, 2008 3:21 am

  po kur ishim te vegjel shkonim dhe u hudhnim te ura ne plazh te fundi ures dhe u ktheshim me not deri ne cektinenje dit xhaxhi im ishte me ne ne fund te ures kur u hudh ai i pari i ngelen breket e plzhit mbi uje. un u hudha dhe i kapa fillova duke notuar ne drejtim te bregut . ai bertiste bjeri ketu se do te rraf , un vazhdoja dhe dola ne breg atje ishte babi ia dhash i thash qe i ran xhaxhait ai me bertiti dhe me tha coja shpejt por un spo e gjeja se ai ishte larguar qe mos ta shikonin te tjeret pa brek, nejti i shkreti tre kater ore deri sa u rralluan njrzi qe e pashe dhe ja dhash nje shokut tim me ja dhone . vet ika perpara te gjitheve ne shtepi se kisha frik se mos me rrifte
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 07, 2008 3:19 pm

  HAHAHAHA po ty o bur vetem gallata qe te rafin ben?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 09, 2008 5:53 am

  nje tjeter; per vitin e ri me coi mami me ble sheqer per bakllava, un harrova se cfar me tha dhe mora 4 kg oriz dhe i lash ne guzhin, dyqanin e kishim posht pallatit, po vinte koha me bo sherbetin mbasi kishte nxeh ujin mer sheqerin me hudh ne uje , hudh te paren smori gjo vesh, hudhi te dyten. i thot nona cfar bon moj nuse pilaf apo sherbet e mu kthye mami mua cfar te thsh me ble un i thash sheqer po mos e ka ngaterru shitsia. ... ajo shkoj e i tha shitses pse ke dhen oriz ne vend te sheqerit ajo i tha adi me tha dua 4 kg oriz dhe jo sheqer............. e filluan me bo lojna me mua . me ngeli mua shko blij oriz qe te sjelli sheqer... cfar me bo frifiu mendja.....!!!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 09, 2008 9:35 am

  lol! lol! lol!

  Kur isha e vogel na 5-6 vjec mami me la te shkoja vetem me bler nje coca cola shkova e bleva dhe sa erdha ne shpi fillova me shake dhe p dasje me ra ne tok dhe u hap shishja dhe u derdh coca cola Sad Sad Sad


  O Sajmir po ti sdo na thuash na nje?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 11, 2008 3:54 am

  mbrem u kthyam ne kater te menxhezit ne shtepi, shkova me pi orange juice, piva qumesht ne vend te tij se ishin njelloj gati me karton
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 11, 2008 10:46 am

  LOL!!!!!!!!!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 12, 2008 1:50 am

  SOT NE MENGJEZ NGAQE ISHA I LODHUR PER GJUM SHKOVA TE MAKINA HUAJ DHE U MUNDOJA ME HAP POR NUK U HAPTE DIKUR ME THERRITI. ADIII CFAR BON MOR....???LOL E VERTET
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 12, 2008 9:29 am

  Po ti o adiii paske qen shum i hutuar! kush ti ka mar mendjet?
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 7:26 pm

  un budallikun me te madh te jetes kur kam hyre ne kazino e lash 5 mije ero por mu desh si mesim si te mos futem me aty
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 13, 2008 2:01 am

  PAK PAGJUMSIA PAK TI ME KENI BO CORAP LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 2:44 pm

  O Sajmir mesimi pesimi thon!
  Ti adiii mos na genjen mo!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 7:34 pm

  e bona edhe nje po spo e tregoj se qeshni ju pastaj
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 16, 2008 8:19 pm

  jo mor nuk qeshim ndoshta e ke bere ti mos ta bejm ne te tjerit
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 11:43 am

  hajde na e thua se sdo qesim! pastaj do na tho dhe Sajmiri LOL
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 17, 2008 7:29 pm

  KUR PATA DATELINDJEN PATA FTUAR 4 VAJZA DY SHQIPETARE DHE NJE BRAZILJANE DHE NJE ITALJANE PO SHKOJM MIR DHE KISHA 6 SHOKE. KUR U KTHYEM NGA PARIME RA RRADHA ME I CUAR NE SHTEPI NJE SHQIPETARE DHE BRAZILONEN. COVA BRAZILJANEN TE PAREN DOLI MOMA VET ME MARE E PUTHA GOCEN DHE MOMEN E IKEM TE SHQIPETARJA DOLI MOMA EDHE PO PYSTE SI JA KALUAT U NDAM UN PUTHA KTE GOCEN E I FUTA NJE TE PUTHUR MOMES VET .... KUR MU KTHYE AJO .... CFAR TE THEM .. SPO THEM POR SI JEMI NE SHQIPETARET AKOMA.....TANI ME THOJN HE TE PELQEU MOMA,,,,,
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 11:54 am

  lol! affraid

  Po ste rihet pa puthur na njeren ti!!! i do te gjitha! lol!

  Tani eshte radha Sajmirit te na thot lol! bounce
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 19, 2008 1:56 am

  O ADIIIIIIIIIIIII PO CFARE ISHTE KJO BARSALETE Very Happy

  Sponsored content

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 1:11 am