FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Share
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Oct 13, 2008 10:31 am

  por mos kemengul kot se nuk je ne gjendje me kisur ti! e ke te djegur gjuhen nuk besoj se do kissesh me femer lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 1:50 am

  goce;..... gjuha eshte organi qe sherohet me shpejte nga cdo pjese e trupit....ti duhet ta dish lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 14, 2008 10:55 am

  pse duhet me e dit un? sjam un ajo qe e djeg shpesh ti je! pastaj ty akoma te dhemb gjuha dmth stu sherua! Razz
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 15, 2008 1:51 am

  po tme dhimte gjuha sdo haja e sdo pija asgje lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 15, 2008 11:17 am

  po edhe tani me zore po han e po pin sepse ndryshe do semuresh lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 18, 2008 5:48 pm

  un nje budallik bona me nxorre nomin...ti ke bo gjith ato budalliqe dhe ste tham gjo lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 21, 2008 12:41 pm

  hehe po tme thuash dhe ti! por e di qe nuk bej budalliqe! lol!

  Sponsored content

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 1:26 am