FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 19, 2008 1:58 am

  BUDALLIKU QE KAM BERE ESHTE SI U FEJOVA Very Happy (SHAKA)
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:11 am

  pe he mo Sajmir na thua si u fejove mos na le me pik pytje ????????????????
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 2:39 am

  TREGO O SAJMIR SE DUN ME U BO GATI TE TJERET DUN ME DIT SI....??E QYSH...???
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:25 am

  lol! lol!

  he Sajmir se ka mendim me u feju shpejt adiii mos e le ashtu
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 3:10 am

  po pra.....???????he pra.........??????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 11:35 am

  KY SAJMIRI PASKA SHUM TURP SE SNA PERGJIGJET! MOS KI TURP!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:09 am

  budalliku qe kam bo sot esht qe nuk shkova ne datelindjen e shoqes...dhe ajo mundet me ......lol lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 5:51 pm

  ......???????????????????????????
  prap se mbarove fjalin :twisted:
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 24, 2008 10:44 pm

  NUK KAM TURP CHRYSA UN JAM NJOHUR ME TE FEJUAREN NDERPERMJET TELEFONIT DHE PASTAJ JEMI TAKUAR EDHE ATY ME HYRI DHE ME SHUM NE ZEMER
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 3:44 am

  d.m.th. sajmir kur ta takoj chrysan do me hyj me shum ne zemer......???
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:23 pm

  shi ky mos ti thot gje njeri! lol! por Sajmiri u tajkua nga telefoni jo nga forumi! Razz!

  O Sajmir si u be ky njoftim? mori na njeri gabimisht telefon? he na thua se na bere e kuriozitet! shume istori romantic! me pelqejn kto! Lol!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 25, 2008 12:36 pm

  MA DHA NJE SHOQJA IME NUMRIN CHRYSA O ADIIIIIIIIIIII PO NORMAL SE DO TE HYJE ME SHUM NE ZEMER
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:37 pm

  o Sajmir por na thua ca fjal me shum o bur!! na thua car mesazhi i tregove e kshu gjerash! si e vendose me i dergu mesazh! e njifje si fetyr perpara apo ke cel te jepte shoqja do ta merje? lol!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 25, 2008 12:39 pm

  CHRYSA ESHTE NJE HISTORI SHUME E GJATE E NUK SHKRUHET
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:40 pm

  sa pertac qe je! por adiiit i pelqejn istorirat e medhaj! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 2:52 am

  po mor sajmir me pelqejn se i ndegjon me vemendje catwoman dhe vendos per vete...lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 8:43 am

  Razz po vertet! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 2:38 am

  tregoja o sajmir mos e le te mendoj se don me dite si te veproj lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 10:42 am

  lol! po por mos ki shpresa adiii!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 2:21 am

  ska gje ....une shpresoj se nje dite do te......???
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:17 am

  shpresa humbet e fundit kshu qe te lejoj te kish shpresa lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 2:09 am

  budalliku qe desh bona.......ishte se dosha me humbur shpresat.....e drejte shpresa e fundit vdes
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 11:22 am

  budalliku qe bera dje nuk thuhet!

  por ti adii mir ben qe nuk i humb shpresat!
  o Sajmir na thu na i gjo se u humbe fare!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 30, 2008 2:32 pm

  PO NA TREGO CHRYSA CFARE BERE DJE
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 1:40 am

  po thuaje dreqi ta haje.....!!!cfar bone....??????

  Sponsored content

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:36 am