FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Share
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 16, 2008 2:09 am

  po nevend qe te ndizja sinjalin djathtas kisha ndez majtas dhe u ktheva djathtas...pa gjumsiaaaaaa... lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 5:08 pm

  tani qe the per djathtas dhe majtas u kujtova nje dite qe po kthehesha ne shpi vjet me nje shok! dhe kur aritem nje far vendi dhe shoku im do shkonte djathtas dhe un majtas ngaqe e di qe kam problem me kuptu kush eshte e majta dhe kush e djathta dhe vonohem qe te reagoj me tha hajde se po vi me ty djathtas dhe me tregovi me doren e tij rugen majtas dhe ngela per nje moment dhe filloj duke qesh MDR561
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 3:23 am

  bukur kjo por ndoshta te ka palqyer edhe muhabeti
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 1:19 pm

  Sbaj mend per car po flisnim kshu qe nuk mund te them a me pelqevi apo jo! Razz
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 1:58 am

  por deri sa jeni hutuar ka qene pak e rendesishme biseda lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 20, 2008 5:53 pm

  ndoshta ishte! a mund te mendosh se car po bisedonim?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 21, 2008 8:03 am

  JO SE PO TA THEM TI DO THUASH NUK ESHTE ASHTU
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 24, 2008 1:07 pm

  po thue ti dhe un te verteten do them Promise!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 25, 2008 2:03 am

  lol! ok.. po diskutonit nje film qe kishte te bente me dashuri bravo
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:03 am

  lol! jo! duhet me u menduar me mire! lol3
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 26, 2008 3:11 am

  ok po diskutonit se ishit duke u ndare me ate pak kohe qe kaluat bashke
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 27, 2008 11:59 am

  jo!!!!!!! adiii e kisha vetem shok! por te genjen ty mendja!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 28, 2008 2:56 am

  po cfar po diskutoshit mo...? ate jo ate jo...cfar ju ngaterruat edhe rrugen lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 28, 2008 8:02 pm

  por po te them pra qe nuk mbaj mend! por ti kemengul kot! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 2:40 am

  ok po tregona nje budallik tjeter lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Oct 05, 2008 3:18 pm

  Ksaj jave bera nje budallik qe dhe vet qesha me lot!

  Ishim ne mesimin e istoris dhe pyet mesusi: "Qar jep (nuk ishte jep tamam por se di se si ta perkthej) Latin America tek Ispania deri sot?
  Ai deshte me then Lojtar futbolli

  dhe bertas un "Filma"
  kur e kuptova budallikun qe thash mbasi e thash kam qesh me lot! shyqyr e digjuan vetem mesusi dhe 2 shoqe te miat qe po digjonin mesimin me vemendje se te tjeret po flisnin me njeri tjetrin! dhe nga ajo dit po me tallin Sad lol3
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 08, 2008 2:04 am

  po e ke pasur mendjen tek filmat qe shef ne ore te vona goce lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 08, 2008 9:50 am

  hahah jo mo por mendova qe japin soap opera! lol! direkte me u pergjigje je Question

  po ti car budallik ke ber?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 09, 2008 2:34 am

  cfar budalliku te tregoj moj...; ja ne mengjez kur po flisnim, e ktheva kafen menjehere , ajo ishte e nxehte dhe me doxhi(kafe amerikone me qumesht)
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 09, 2008 11:20 am

  ku u dogje?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Fri Oct 10, 2008 4:30 am

  dogja llapen...; po shyqyr qe sje ketu se do ngelje pa te kissssssuuuuurrrrr lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Oct 10, 2008 9:14 am

  i sa gjunaf qe nuk erdha se ashtu do ishim takuar sic deshe per nje dit dhe ti do martoheshe nje theter lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 1:54 am

  jo moj jo se ashtu me llape te djegur do te kisha kisss lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 11, 2008 9:38 am

  jo sdo me kishe kissur se sdo te lejoja un qe te vrisja! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 12, 2008 3:42 am

  thx per zemergjonsin qe ke..por.....une do e boja lol! lol! lol!

  Sponsored content

  default Re: TREGONI BUDALLIQET QE KENI BERE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:35 am