FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  SMS DASHURIE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default SMS DASHURIE

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Apr 22, 2008 8:37 pm

  TREGONI SA ME SHUME
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: SMS DASHURIE

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Apr 22, 2008 8:42 pm

  kam frik te them TE DUA sepse nese e fut ne zemer nuk do jetosh dot pa mua Arrow
  avatar
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: SMS DASHURIE

  Mesazh nga stela prej Sun Sep 28, 2008 1:34 pm

  Me braktise pa meshire,
  nuk me the as lamtumire.
  Po cfare te kam bere o zot,
  qe dhe gjakun ma ke kthyer ne lot?
  Asgje ne kete jete mua sme mbeti,
  trupin trishtimi krejt ma treti,
  po jetoj e mbyllur ne mall,
  gjysme e vdekur,gjysme e gjalle... kiss


  Edituar pėr herė tė fundit nga stela nė Thu Oct 02, 2008 11:04 pm, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: SMS DASHURIE

  Mesazh nga stela prej Tue Sep 30, 2008 1:16 am

  te vetmuar i la kohaketa syte e mi
  te lotojne per jete per nje dashuri
  te lotojne derisa te verbohen
  se me sy te tjere nuk dashurohen... kiss


  Edituar pėr herė tė fundit nga stela nė Thu Oct 02, 2008 11:03 pm, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: SMS DASHURIE

  Mesazh nga stela prej Tue Sep 30, 2008 1:19 am

  ti token me qiellin mund ti bashkosh
  ti dhe te shkuaren mund ta harrosh
  ti naten mund ta besh dite
  po kurr smund ta mohosh
  se te kam dashur me gjith shpirt kiss
  avatar
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: SMS DASHURIE

  Mesazh nga stela prej Tue Sep 30, 2008 1:22 am

  dy zemra ne jemi
  nje shpirt e kemi
  me mire te vdes
  se pa ty te mbes
  por edhe nese vdes
  ne ate bote do te pres kiss
  avatar
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: SMS DASHURIE

  Mesazh nga stela prej Tue Sep 30, 2008 1:24 am

  Te shihja dhe nje here syte e tu dhe le verbohesha,
  te prekja dhe nje here trupin tend dhe le te paralizohesha,
  te puthja dhe nje here buzet e tua dhe le te mos flisja,
  te shprehja dhe nje here dashurine time dhe ne krahet e tua te vdisja... kiss
  avatar
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: SMS DASHURIE

  Mesazh nga stela prej Thu Oct 02, 2008 10:46 pm

  Me fal qe te bera te qeshesh,
  me fal qe te bera te heshtesh,
  me fal qe dot ste harroj,
  me fal qe me shume sec duhet te dashuroj... kiss
  avatar
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: SMS DASHURIE

  Mesazh nga stela prej Thu Oct 02, 2008 10:49 pm

  Nese nje dite shkoj koken se kthej,
  s`me intereson te gjej apo s`te gjej,
  nese te merr malli, zemra te pervelohet,
  kujto c`me ke bere dhe malli do te largohet,
  nese ti vuan ose ndjen merzi,
  jeto jeten tende, per mua s`ke rendesi... kiss
  avatar
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: SMS DASHURIE

  Mesazh nga stela prej Thu Oct 02, 2008 10:59 pm

  Jam e re qe te vdes, por pa ty s`jetoj,
  dhe kur ne varr te hyj nuk te harroj,
  te guri i varrit me lidh nje shami,
  dhe mbi te shkruaj te dua deri ne perjetesi... kiss
  avatar
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: SMS DASHURIE

  Mesazh nga stela prej Thu Oct 02, 2008 11:03 pm

  Ne udhet qe do te hecesh,
  shume trupa femrash do te prekesh,
  do marresh prej tyre shume puthje e ledhatime,
  por tek asnjera nuk do gjesh dashurine time... kiss
  avatar
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: SMS DASHURIE

  Mesazh nga stela prej Fri Oct 03, 2008 11:54 pm

  sa shpejt u pendove
  per dashurine qe harrove
  "heret" u kujtove per mua
  sa keq s`te them dot me te dua... kiss


  Edituar pėr herė tė fundit nga stela nė Fri Oct 03, 2008 11:59 pm, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: SMS DASHURIE

  Mesazh nga stela prej Fri Oct 03, 2008 11:58 pm

  edhe nese rruges te shoh,
  dije se do bej sikur ste njoh,
  do eci pa te vene re ty
  se vete doje te ndaheshim ne te dy... kiss
  avatar
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: SMS DASHURIE

  Mesazh nga stela prej Sat Oct 04, 2008 1:03 am

  nje vajze tjeter ti po e mashtron,
  por zoti nga lart te shikon
  per gjithcka ti do pendohesh
  dhe ne ferr do pervelohesh
  sa keq qe nuk do te shoh dot
  kur te nxjerresh nga syte lot,,, kiss
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SMS DASHURIE

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 2:46 am

  te lumte stela me pelqyen te gjitha

  Sponsored content

  default Re: SMS DASHURIE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed Aug 22, 2018 2:13 am