FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Apr 24, 2008 7:36 pm

  CFARE PROFESIONI
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu May 01, 2008 12:34 am

  un do te kisha pas deshir te behesha muzikant po qe do skam vesh hiq per muzik por edhe ky profesioni si kam tani nuk qahem se po fitoj lekaaaa
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 6:33 pm

  Mua me pelqejn 3 pun dhe per ato po loftoj ne shkolll

  1. police (por te dale ne rug jo ne nje zyre)
  2. ikologe
  3. nje pune qe ka komputra
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga adiii prej Wed Jul 16, 2008 3:08 am

  E DRODHE MI.......???? UN JO PILOT PILOT PILOT QE TE SHKOJ NE EUROP PER GJITH NATEN.........
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Jul 17, 2008 11:18 pm

  thash sikur ndrove mendjen prandaj
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 3:23 am

  KAM THEN DO BEHEM PILOT QE TE REALIZOJ NJE DESHIRE DHE DO TA REALIZOJ SE SBEN, POR ME NDIHMEN E CHRYSES
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 02, 2008 2:42 pm

  Mire un do te fus ne nje aeroplan dhe ti ngase ok?>
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 06, 2008 4:30 am

  DUA TE BEHEM FANTAZEM E TE SHKOJ NJE HERE NE GREQI SE NA LUJTI MENC KJO CHRYSA
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 06, 2008 2:06 pm

  fantazem affraid affraid affraid
  do mar nje kruq se thon qe kryqi i frikson fantasmat dhe vampirat lol
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 07, 2008 3:26 am

  me tregoni nje profesion sa te shkoj ta mar per nje ore kte chrysan se pastaj nuk iken mo se do i pelqej
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 07, 2008 3:16 pm

  shko puno ne NASA!se kan gjera me ardh shpejt!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 09, 2008 6:00 am

  faleminderit po juve ju pjell mendja, nuk te leni me u justifikuar,... ta mbyllni gojen . e pashe te forumi tjeter qe ma kishe derguar anijen kozmike qe me mare e me ardhe shpejt. juve sjua ha qeni shkopin lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 09, 2008 9:28 am

  lol! lol! lol! :lol!:Po dua qe te tregoj qe eshte ne doren tende qe te vish!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 11, 2008 3:59 am

  ke fillu me ma ngec mua...??
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 11, 2008 10:42 am

  po ti the qe do vish dhe akoma po te pres!lol
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 12, 2008 1:58 am

  SE SI DO SHKOJ KJO PUN ZOTI KA ME MOR VESH. POR MIR ESHT ME U REZERVUAR SE PO HYM PAK THELL DHE DUHET ME U PERGJIGJ
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 12, 2008 9:25 am

  po he pra pergigjuuuuuuuuu!


  Hajde se sdo jemi vetem se do thras dhe Sajmirin se eshte me afer!!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 13, 2008 2:09 am

  PER KRUSHK DO THERRASESH.... ???LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 2:39 pm

  ke do thras per krushk?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 7:53 pm

  sajmirin pra .... kur te martohesh .... megjithse ti don me hargjuar gjith dashurin ne rini zdon me lon gjo kur te martohesh... lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 11:50 am

  lol! lol! lol!

  Rinia eshte me e bukur brandaj!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 2:46 am

  PO PER BURRIN CFAR DON ME LON.....????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:19 am

  por dhe me burin rinin do gezohemi por skemi per tu martu LOL
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 3:22 am

  do rrish beqare.......????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 9:35 am

  jo o bur! them qe sdo martohemi kur doo kemi rinin !

  Sponsored content

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 1:05 am