FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Share
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 25, 2008 1:58 am

  e keni gabim moj goce se shumica jane burra ketu lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 25, 2008 1:58 pm

  prandaj si keni psikologuar grat juve andej se jeni me shume bura lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Nov 01, 2008 2:36 am

  jo u gabove.. un thash se ketu ka me shum burra qe bojne mesash lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Nov 02, 2008 1:43 pm

  un dua te behem psikologe e burave se do jet pun shume e leht se skan mendje burat! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga adiii prej Mon Nov 03, 2008 2:31 am

  POR KE KUJDES SE DUHET TE PUNOSH VETEM PER VETEM ME TO...DHE RUAJU SE SKAN MENDJE DHE PO TE BOJNE NDONJE GJO lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Nov 04, 2008 3:06 pm

  mos ki frik se mund te dua dhe vet lol!

  Sponsored content

  default Re: CFARE PROFESONI DO TE KISHIT DESHIRE TE USHTRONIT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:50 am