FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  SA TE KULTURUAR JEMI NE SHQIPTARET

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default SA TE KULTURUAR JEMI NE SHQIPTARET

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Apr 24, 2008 8:57 pm

  SA TE KULTURUAR
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA TE KULTURUAR JEMI NE SHQIPTARET

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 10, 2008 12:35 pm

  Jo dhe kaq shume! kur vi ne Tirane dhe dal perjashta nuk ka qun qe ste ngacmon eshte shume besdi Embarassed Embarassed Razz Po per gjera tjera jemi te kulturuar!

   Ora ėshtė Wed Aug 22, 2018 2:13 am