FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Share
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Sat Nov 01, 2008 2:48 am

  kush me vret mua moj...kush esht ajo qe ka ate zemer te qelloj mbi mua lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Nov 02, 2008 2:00 pm

  dike mund te mendoj qe do te vrasi lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Mon Nov 03, 2008 2:42 am

  TE LUTEM MOS E MENDO ATE ..SE NGELESH PA U MARTUAR DHE PA TE DASHUR lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Nov 04, 2008 3:18 pm

  pse tani ke kam?

  Sponsored content

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 8:39 am