FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ITALI BIE ZJARRI,PLAGOSEN DY PUNETORE SHQIPTARE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default ITALI BIE ZJARRI,PLAGOSEN DY PUNETORE SHQIPTARE

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri May 02, 2008 11:14 pm

  Po punonin ne nje ēati,kur papritur gazi i nje bombole ka marre flake dhe u ka shkaktuar flake te renda .Behet fjale per dy shqiptare qe punojne vendin fqinj.Ngjarja ka ndodhur ne Firence.Dy shqiptaret jane derguar menjehere ne spital,ku ndodhen jashte rrezikut per jeten .


  (PO KU E KISHIT MENDJEN JU E APO PO KALONTE NDONJE GOCE ATY POSHTE ēATISE Very Happy )

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 9:26 pm