FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  LOHAN::NDRYSHIMET KUSHTETUSE ;TE VLESHME

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default LOHAN::NDRYSHIMET KUSHTETUSE ;TE VLESHME

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri May 02, 2008 11:24 pm

  Ambasadori i Komisionit Eropian ne Shqiperi, Helmut Lohan vlereson drushimet kushtetuse dhe bashkpunimin mes dy forcave me te medha politike ne vend Partine Demokratike e Socialiste :Shqiperia zgjodhi sistemin e duhur elektoral .Tani nje nder detyrat kryesore mbetet krijimi i regjistrit i listave te zgjedhesve dhe kartave te indentitetit;u shpreh Lohan.Ambasadori vuri theksin ne detyrimet gjithnje e me te shumta qe ka Shqiperia ndaj Bashkimit Evropian.(PO KTO DY PARTI KEMI ME SE ATA TE TJERAT SI PYT KUSH Very Happy )

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 8:58 pm