FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  CFARE ESHTE PUTHJA

  Share
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 11:07 am

  nuk ka bur qe te puth aq mire qe te bej te heqesh vet fustanin!lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 3:00 am

  PO MOR PO KUR TE PUTHE DO SHOF KU KE QEF ME SHUM ....DHE ATY DO RRI DUKE TE PUTHUR DHE DUKE TE BERE MESAZH TE LEHTE SA TI TE FILLOSH ME DHUNE DUKE ME CVESHUR EDHE MUA DHE VETEN...LOL LOL LOL
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:37 am

  lol! lol! mire po pres ate dite qe nuk do vi lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 2:44 am

  puthja eshte nje gje e bukur qe duhet te realizohet
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 11:43 am

  por mund a realisozh ne cdo moment do se ke njerez rotull rotull kshu qe mund te puthesh ke te duash!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 2:05 am

  nuk puthe te tjere une...! une puthe ate qe dua........more vesh ti apo jo
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 12:08 pm

  po shko dhe puthi atehere! pse po na ankohesh?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 3:55 am

  po ku te shkoj ne greqi.......????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 02, 2008 1:02 pm

  Pse vetem ne greqi ka femra? atje ne amerik nuk ka?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 04, 2008 3:02 am

  po ke te drejte biles ka me shumice..por zemra nuk pyet se ku...
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 04, 2008 3:56 pm

  por ti se ke njohur ate ne greqi...
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 05, 2008 2:04 am

  po pse......?????? si do dali ajo ne greqi .....???? se shum po na bon kurjoz ti me keto fjale.. ajo do jete e mire nuk mendoj se eshte e keqe
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 05, 2008 1:24 pm

  hahaha por shume hapur po flas bor te kuptoj qe si bur nuk i kupton shpejto!...
  them qe se ke njohur nga afer kshu qe nuk e di karekterin e saj!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 06, 2008 2:26 am

  ahaaaaaa . karakteri eshte ne perputhje me mardhenjet qe ka partnericdo gje me koncesus....nuk ka ketu mi ndjek koken e njerit apo te tjtrit ...se ashtu kurrrrrrrrr nuk do kete harmoni e qetesi ne dashuri
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 06, 2008 12:46 pm

  nuk kuptova as i gje se ke ven fjale te veshtira...shpjegoje me thjesht!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 3:41 am

  ...... ah puthja eshte lumturi ti heq streset
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 07, 2008 2:02 pm

  puthja eshte dicka e embel dhe realitet jo ender!lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 6:09 pm

  ..............puthja..ah sikur te puthja dike sot ne mengjez...por iku......eshte e bukur lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Sep 08, 2008 12:45 pm

  kush te iku o adiii? shoqja apo e dashura?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 09, 2008 3:06 am

  me te thon te drejten me iku......................jo jo shoqia lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 09, 2008 10:27 am

  sport-smiley-12 lol!
  mire do te vij prap shoqia!mos ki frik
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Wed Sep 10, 2008 2:36 am

  OK THX... E DIJA QE DO VIJE PRAPE E MENDOJA GJITHMON NJE KTHIM...LOL
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 10, 2008 1:17 pm

  por si shoqe do vij prap mos ki merak! Forum19
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 11, 2008 2:42 am

  po pra gjithmon ne fillim si shoqe vihet ..por ne doshim direkt te dashur...ketu gabuam...lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 11, 2008 3:36 pm

  ti do te dashur un dua shok car te bejm tani duhet te shkosh te gjesh nje te dashur e te rim shok! lol!

  Sponsored content

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed Aug 22, 2018 2:14 am