FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Car te sjell ne mendje?

  Share
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 15, 2008 3:04 am

  ngele duke lexuar libra me dashuri ne largesi. realitet
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 15, 2008 11:47 am

  realiteti eshte qe kam lexuar libra me dashuri por jo ne largesi se ska libra qe flasin per dashuri ne largesi!

  thik
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 18, 2008 6:14 pm

  je thik me dy presa affraid
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 21, 2008 1:18 pm

  lol2 lol3

  jam thik e vecand ndoshta lol!

  dritare
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 23, 2008 2:16 am

  DIL NE DRITARE SA TE SHOH NJE HERE.. LARGE
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 23, 2008 12:46 pm

  smund te me shikosh se je larg!

  dakort
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 25, 2008 2:37 am

  NUK JAM NDAKORT ..SE NE PO SHOFIM YJET QE JAN ME LARGE E JO TY QE JE SHUM AFER .... E DREJTE
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 25, 2008 2:52 pm

  E drejt por ullet sjan aq lar pastaj an dhe drit edhe duken vetem naten kurse diten nuk mund ti shofim
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga adiii prej Sat Nov 01, 2008 3:20 am

  ME SJELL TI NE MENDJE.... BUKURI.
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Nov 02, 2008 2:15 pm

  kam nje soqe qe e quajn bukuria!

  celes
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga adiii prej Mon Nov 03, 2008 2:54 am

  SIKUR TA MBYLLJA GOJEN ME CELES QE MOS TE REFUZOJE AZGJE. VERTET;
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Nov 04, 2008 3:33 pm

  vertet do ta besh ate?

  mace
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga adiii prej Sat Nov 22, 2008 4:31 am

  DO BERTISJE SI MACE... PUTHJE;
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Dec 15, 2008 10:39 am

  Flet ashtu per mua dhe do dhe puthje? KURRRRRRRRRRRRRRRRR lol!

  makin
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga adiii prej Wed Dec 17, 2008 3:20 am

  po te mare me makin qe ta prish mendjen; ndakort;
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Dec 17, 2008 11:26 am

  Nuk jemi ndakort!

  mire
  stela
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga stela prej Sun Jan 04, 2009 10:51 pm

  askush nuk eshte i/e mire KOPRAC
  Mouah

  Sponsored content

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed Mar 20, 2019 10:06 am